Slovenskí operátori pravidelne informujú svojich zákazníkov o výpadkoch služieb z dôvodu ich inovovania a spravovania. Slovak Telekom nie je výnimkou a preto teraz prostredníctvom sociálnej siete Facebook avizoval, že z dôvodu nasadzovania novej Magenta 1 nebudú niektoré jeho služby k dispozícii.

S odstávkou sa konkrétne stretneme už zajtra, 29. februára 2024 od 20:00 hodiny večer a potrvá až do 1. marca 2024 do 12:00 hodiny. Dobrou správou, ale je, že sa to nebude týkať mobilných služieb, internetu a ani televízie. Zákazníci však budú mať v tomto čase problém dostať sa do svojej mobilnej aplikácie a tiež na web.

Telekom upozorňuje, že k dispozícii nebudú funkcie ako overovanie, nakupovanie alebo nastavovanie služieb. Zároveň však dodáva, že urobí všetko, čo bude v jeho silách, aby boli čo najskôr funkčné. Operátor druhým dychom dodáva, že odstávka by mohla trvať najdlhšie do 1.3 popoludní.

Spoločnosť tiež myslela na zákazníkov, ktorí využívajú dobíjacie karty. Pokiaľ patríte medzi nich, návod, ako si dobiť kartu alebo dokúpiť balíček nájdete na tomto odkaze: https://bit.ly/Telekom-baliky.

Telekom sa za celú situáciu dopredu ospravedlnil a zdôraznil, že aj vďaka tejto odstávke si budú môcť jeho zákazníci ešte viac užívať digitálne služby, ako dnes. Zároveň tiež dávame do pozornosti veľký prehľad toho, čo prináša nová Magenta 1, ktorá začne platiť o pár dní. Operátor prekopal svoju ponuku od základov. Zákazníci sa dočkajú rôznych zliav aj benefitov.

Nezabudnite tiež na náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Prečítajte si tiež  AKTUÁLNE: Apple práve spustilo slovenské predobjednávky na nový iPhone 14 / 14 Pro
Môže ťa zaujímať
- Reklama -