Aj telekomunikačné siete potrebujú z času na čas odstávku, počas ktorej sa vylepšujú alebo aktualizujú. Dôležité upozornenie dnes vydal prostredníctvom svojej internetovej stránky jeden z najväčších operátorov na Slovensku, spoločnosť 4ka.

4ka konkrétne v správe spomína, že za odstávkou bude stáť plánovaná údržba telekomunikačnej siete, ktorá sa bude vykonávať v stredu 22. marca 2023 v čase od 01:00 do 3:00 hodiny. Operátor si našťastie vybral čas, kedy väčšina ľudí spí.

Počas odstávky služieb nebude zákazníkom fungovať klasické mobilné pripojenie a ani fixné LTE dátové pripojenie. V uvedených hodinách sa teda môže stať, že sa vám nikto nedovolá a ani sa ku vám nedostane správa či hovor prostredníctvom internetu.

Našim malým odporúčaním preto je, aby ste si zapli aspoň Wi-Fi (samozrejme, platí to hlavne v prípade, že potrebujete byť na telefóne). Pri niektorých typoch povolaní je to skrátka nutnosť.

4ka ďakuje svojim zákazníkom za trpezlivosť aj pochopenie a zároveň sľubuje, že jej technický pracovníci urobia všetko pre to, aby sa odstávka skončila čo možno najskôr.


Tento článok vznikol aj vďaka internetovému obchodu Loopi.sk, kde nájdete kvalitné Apple príslušenstvo pre iPhone, Apple Watch, Mac, AirPods, AirTag a veľa ďalších. Na e-shope nájdete široký sortiment produktov v rôznych farbách a prevedeniach skladom, ktoré sú expedované do 24 hodín od zadania objednávky. Taktiež môžete zaplatiť veľmi jednoducho kartou ale aj cez Apple Pay, čo vám ponúkne vysokú bezpečnosť a tiež komfort.

Loopi Eco Case
Reklama

Nezabudnite tiež na náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Prečítajte si tiež  Ktorý operátor má najlepšie ceny? Pozrite si veľké porovnanie (APRÍL 2024)
Môže ťa zaujímať
- Reklama -