Ako píše známy portál DSL, obľúbená satelitná televízna služba Skylink si pre Slovákov pripravila veľký vianočný darček. Pokiaľ ste zákazníkom tejto spoločnosti, v decembri sa môžete tešiť na sprístupnenie piatich platených televíznych staníc úplne ZADARMO.

Aby sme boli konkrétnejší, týkať sa to bude špeciálne AMC, Minimax, AXN White, AXN Black a Canal+ Domo pričom akcia bude prebiehať už od 30. novembra až do 3. januára.

Ide o dlhodobú taktiku spoločnosti Skylink, o ktorej je známe, že pravidelne (na mesačnej báze) ponúka svojim klientom niekoľko kanálov z vyšších balíčkov, aby si ich mohli bezplatne vyskúšať.

Ako však dopĺňa DSL, podobne konajú aj iné spoločnosti, prevádzkujúce televízne služby.

Skylink žiaľ aj zdražuje 

Zákazníci Skylinku sa tiež od 1. novembra musia pripraviť na prebiehajúce zdražovanie, nakoľko za balíček Smart už nebudú platiť 9,9 € ale až 11,6 €, za balíček Flexi to potom nebude 11,5 € ale až 13,2 € a za balíček Multi narastie cena predplatného z 12,9 € na 15,2 €.

Ide síce o negatívnu informáciu, no v dnešnej dobe rastúcich energií a inflácie vlastne nikoho neprekvapila a dá sa pochopiť.

DSL na záver dodáva, že Skylink mierne zvýši aj cenu týchto balíčkov:

  • CS zo 7,1 € na 7,4 €
  • Film Europe zo 7,2 € na 7,6 €
  • Druhá karta, z 3,7 € na 4,4 €

Ste zákazníkom spoločnosti Skylink? Ak áno, aké s ňou máte skúsenosti? Dajte nám to vedieť do komentára nižšie. Tešíme sa na všetky vaše postrehy a reakcie.

Nezabudnite tiež na náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Prečítajte si tiež  Pripravte sa na skvelú novinku. 5G od Orange bude dostupné zadarmo od tohto dátumu
Môže ťa zaujímať
- Reklama -