Pokiaľ patríte medzi zákazníkov spoločnosti Slovak Telekom, máme pre vás zaujímavé novinky. Spoločnosť totiž už od 5. septembra 2023 začne zavádzať novú ponuku mobilných paušálov, ktorých bude dokopy šesť a ponúknu väčšie množstvo mobilných dát s vyššími rýchlosťami. Okrem iného sú ich súčasťou aj ďalšie výhody.

Telekom si veľmi dobre uvedomuje, že v dnešnom modernom svete chcú byť najmä mladí ľudia neustále pripojení na internete. Aj preto každý nový paušál ponúka možnosť, ako zostať neustále online vďaka neobmedzeným dátam, ktoré sa v prípade prekročenia bežného objemu spomalia. Telekom dokonca predstavil aj paušály, ktoré ponúkajú nekonečné dáta bez akýchkoľvek obmedzení, alebo spomalení.

Zatiaľ čo dva základné paušály sa po vyčerpaní 2 GB, respektíve 6 GB dát spomalia na rýchlosť 512 kbps s balíkom vždy online, pokiaľ si vyberiete stredné paušály s 15 GB a 30 GB dátami, po prečerpaní budete mať k dispozícii rýchlosť 3 Mbps, respektíve 10 Mbps. Ponuku uzatvárajú dva vrcholové paušály, pri ktorých neexistujú žiadne obmedzenia.

Základná rýchlosť 512 kbps v rámci balíka Vždy online by vám mala bohato vystačiť na klasickú komunikáciu prostredníctvom správ. Načítanie fotiek, alebo internetových stránok, ale bude trvať extrémne dlho.

Oveľa lepšie by to malo byť pri vyšších paušáloch, kde po prečerpaní dát môžete využívať 3 Mbps, respektíve 10 Mbps. To by už malo stačiť na načítanie stránok, fotiek či dokonca videí. Nie však v tej najvyššej kvalite.

Viac minút a zaujímavé bonusy vrátane Magio TV

Obrovskou výhodou nových paušálov je aj ponuka s výhodami programu Magenta 1. V rámci základného paušálu môžete týmto spôsobom získať dvojnásobok dát, minút a tiež SMS správ. Pokiaľ si vyberiete naopak najvyššie paušály s nekonečnými dátami, darovať môžete 50 GB, respektíve až 80 GB v prípade najdrahšieho balíka.

Aby toho nebolo málo, Telekom sa rozhodol oceniť aj svojich najvernejších zákazníkov. V rámci bonusov za viazanosť môžu získať v prípade lacnejších paušálov 1 GB až 2 GB internetu zadarmo a v prípade vyšších paušálov 30 € kupón na nákup príslušenstva na predajni, alebo v e-shope. Jeho platnosť je 2 roky.

nové paušály Telekom
V tabuľke si môžete pozrieť nové paušály, ich služby a ceny. Ako môžete vidieť, ide o skutočne výhodné balíky, ktoré sú plné dát, volaní aj SMS správ (Zdroj: Telekom)

Čo je absolútne fantastické, spoločnosť Telekom ponúkne pre všetky nové paušály aj mobilnú televíziu Magio TV, vďaka ktorej budete môcť sledovať obľúbené televízne stanice či už sa budete nachádzať na Slovensku, alebo kdekoľvek v Európskej únii.

Pri najlacnejšom balíku počítajte so službou Magio TV Štart, ktorá obsahuje 10+ TV staníc. Ak si vyberiete jeden zo stredných paušálov, k dispozícii budete mať 35+ TV staníc a v prípade výberu najvyšších paušálov Magio TV Štart Extra až 50+ TV staníc. Zábavu si teda užijete kdekoľvek, či už sa budete nachádzať doma, na dovolenke, alebo niekde na cestách.

Prečítajte si tiež  Apple potvrdil príchod Capture Button pre iPhone 16 v iOS 18

Telekom tiež zdôrazňuje, že jeho 5G sieť je dnes dostupná už pre 45 % populácie Slovenska vďaka čomu si zákazníci môžu užívať najmodernejšiu sieť plnými dúškami.

Potešia sa aj podnikatelia. Telekom myslel aj na nich

nové paušály Telekom
Takto vyzerá ponuka paušálov pre podnikateľov, ktorá začne platiť od 5. septembra 2023 (Zdroj: Telekom)

Operátor myslel pri tvorbe paušálov aj na firmy či živnostníkov. Dobrou správou preto je, že všetkých 6 paušálov môžu využívať aj oni. Ceny sú veľmi podobné a môžete tu vidieť navyše službu OnNet Security, ktorá sa zameriava na maximálnu bezpečnosť pri prístupe na internet a tiež ochranu dát pred možným únikov a zneužitím. 

Podnikatelia získajú túto službu zadarmo pri kúpe paušálu Biznis L, no pre nižšie paušály je spoplatnená sumou 1,2 € / mesačne.

Nezabudnite tiež na náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
ZDROJSvetApple
Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.