Známy slovenský operátor 4ka vylepšuje ponuku digitálnej televízie 4KA TV, do ktorej pridáva nové televízne kanály. Do ponuky TV šírenej cez optickú sieť (IPTV), rovnako ako aj internetovej 4KA TV (OTT) sa dostane hneď 5 nových kanálov.

Zákazníci sa môžu tešiť v programovom rastri na 2 nové lifestylové stanice – Love Nature HD a Home & Garden TV HD (HGTV), 2 hudobné programy – Šlágr Muzika HD a Šlágr Premium HD a jeden spravodajský kanál – Freedom TV HD. Klienti, ktorí si platia za službu 4ka TV, získajú nové televízne kanály automaticky po reštarte zariadenia či aktualizácii mobilnej aplikácie 4ka TV.

4KA TV môžu sledovať zákazníci v TV pomocou set-top boxu na optickom pripojení od 4ky, alebo cez aplikáciu pre Smart TV, mobilné zariadenia či cez webový prehliadač na počítačovej obrazovke.  Aplikácia 4KA TV podporuje všetky novšie Smart TV Samsung, LG či Android TV a Apple TV.“ uvádza operátor v tlačovej správe.

4KA TV podporuje moderné funkcie vrátane nahrávania, 7 dňového archívu a tiež spustenia relácie od začiatku. 4KA TV je dostupná v základnej verzii s viac ako 40 TV kanálmi za 10 EUR mesačne a vo verzii XL ponúka za 22 EUR mesačne viac ako 111 TV kanálov, pričom v cene služby je zahrnutý už základný TV archív a je možné sledovať TV na dvoch zariadeniach súčasne.

Zoznam nových kanálov a ceny:

4ka
Zdroj: 4ka

Čo ponúknu nové TV stanice? 

Stanica HGTV HD prinesie programy o bývaní a renováciách, či záhradných premenách, ktorý ponúka lokalizované relácie, pričom časť titulov sa vysiela aj v originálnom znení. Dokumentárny kanál Love Nature HD zase bude vysielať najväčšiu zbierku prírodovedných programov z viac ako 40 lokalít sveta.

Hudobný kanál Šlágr Premium HD prináša najväčšie hity Šlágr TV doplnené o hity československej pop-music a zahraničných interpretov, vrátane americkej country hudby. Ďalšia hudobná televízia Šlágr Muzika HD ponúka obľúbenú ľudovú hudbu a dychovku. Freedom TV HD je ukrajinský spravodajský TV kanál.

Nezabudnite tiež na náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Prečítajte si tiež  Záujem o iPhone 15 slabne, hoci je to vynikajúce zariadenie. Ľudí viac zaujala minuloročná generácia
Môže ťa zaujímať
- Reklama -