Pokiaľ ste zákazníkmi najväčšieho slovenského operátora, máme pre vás fantastickú správu. Spustil totiž akciu, v rámci ktorej môžete získať až 10 GB mobilných dát úplne zadarmo. Musíte preto urobiť len jednu jednoduchú vec. Na tému upozornil portál Živé.sk.

Ak ste zákazníkmi spoločnosti Orange Slovensko, v mobilnej aplikácií by sa vám mala zobraziť ponuka na aktiváciu 10 GB bezplatných dát, ktoré môžete minúť ľubovoľným spôsobom. Je zaujímavé, že spoločnosť Orange na túto novinku v žiadnej tlačovej správe oficiálne neupozorňuje. Celá akcia súvisí s festivalom Grape, ktorý aktuálne prebieha na trenčianskom letisku. Podobnú akciu mal aj počas festivalu Pohoda.

Orange chce klientom zabezpečiť, aby mali dostatok internetu počas celého festivalu a nemuseli sa obávať, že by im počas neho došli dáta. Vďaka tejto akcii teda môžu voľne komunikovať so svojimi priateľmi, ale aj zdieľať fotky, videá či čokoľvek ďalšie.

Loopi Eco Case
Reklama

Ako sme už naznačili vyššie, aktivácia dát je veľmi jednoduchá a všetko to urobíte prostredníctvom mobilnej aplikácie Môj Orange. Jedinou podmienkou je, aby ste to stihli do zajtrajšieho dňa.

Vo vrchnej časti domovskej obrazovky si všimnite okno „Orange na Grape“, na ktoré môžete kliknúť. Potom už stačí vybrať tlačidlo „Aktivovať“ a máte hotovo.

Na celej akcii je výhodné to, že si ju môže aktivovať úplne každý zákazník. Nemusí ísť teda o účastníka festivalu Grape. Pokiaľ máte klasický paušál, 10 GB dát budete môcť čerpať počas aktuálneho, ale aj budúceho zúčtovacieho obdobia.

Ak sa spoliehate na klasickú predplatenku, k dispozícii ich budete mať na 30 dní od aktivácie. Tieto dáta sa v rámci vášho balíčka míňajú, ako prvé, takže sa ich skutočne oplatí zapnúť.

Hľadáte nové Apple zariadenie? Skontrolujte náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple produkty. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Prečítajte si tiež  Nový MacBook Pro s čipmi M3 má extrému výdrž batérie: Presvedčte sa sami
Môže ťa zaujímať
- Reklama -