O2 ako jeden z najväčších slovenských operátorov sa rozhodol nahradiť obľúbený program Extra výhody novými „O2 Prekvapeniami„. Ako píše spoločnosť vo svojej tlačovej správe, táto zmena začne platiť už v priebehu mája.

Spoločnosť O2 Slovensko tiež od 18. apríla pridáva k programu O2 Fér na faktúru balík Neobmedzených volaní a do konceptu PLUS k novým O2 Paušálom služby O2 Dátovka a Svet bez hraníc. Operátor v neposlednom rade navýšil bonusy pri výkupe telefónov od svojich zákazníkov.

Nové O2 prekvapenia

Slovenský operátor prepracoval populárny vernostný koncept, ktorý je podľa jeho vlastných slov ešte atraktívnejší. O2 Prekvapenia prinesú zákazníkovi každý jeden týždeň v O2 aplikácií zaujímavý darček, ktorý ho môže príjemne potešiť.

Pôjde napríklad o výnimočné partnerské zľavy, neobmedzené dáta na deň a zľavy na vybrané zariadenia a príslušenstvo z O2 e-shopu. Operátor si tiež bude pripomínať výročia so zákazníkmi prostredníctvom špeciálneho prekvapenia. Aj to sa bude nachádzať v apke.

O2 Dátovka k O2 Paušálu za 15 €

Operátor od 18. apríla rozširuje koncept Plus ku novým O2 paušálom a zákazníkom ponúka službu O2 Dátovka. Ide o klasickú dátovu SIM kartu, v ktorej sa nachádza 30 GB internetu. Tie sa dajú minúť v smartfóne, ale aj v tablete, notebooku či prenosnom routeri.

Pokiaľ budete patriť medzi zákazníkov nových O2 paušálov, kúpiť si budete môcť ľubovolný počet týchto O2 Dátoviek. Za jednu zaplatíte iba 15 €, pričom bežná cena služby je až 30 €.

Svet bez hraníc k O2 Paušálu len za 10 €

Aby toho nebolo málo, operátor si pre svojich zákazníkov pripravil v rámci konceptu Plus aj nový balík Svet bez hraníc. Len za 10 € mesačne získate v rámci tejto služby možnosť telefonovať zo Slovenska do krajín v Zóne 2, pričom spoľahnúť sa budete môcť až na 500 minút.

Ak sa naopak ocitnete v zóne 2, využívať budete môcť 500 MB mobilných dát a za každú minútu hovoru alebo SMS správu zaplatíte zvýhodnenú cenu, len 20 centov. Služba Svet bez hraníc nie je vhodná len pre ľudí, ktorí pravidelne cestujú a komunikujú ale aj pre turistov či dovolenkárov, ktorí ju potrebujú využívať jednorázovo.

Neobmedzené volania k O2 Fér na faktúru

O2 sa od 18. apríla rozhodlo pridať k obľúbenému programu O2 Fér na faktúru balík Neobmedzených volaní. Potešia sa mu zákazníci, ktorí využívajú O2 Fér pre jeho cenovú výhodnosť, menej dátujú a nechcú sa obmedzovať v počte prevolaných minút. Zákazníci si balík s neobmedzenými volaniami môžu užívať za skvelých 17 €.

Prečítajte si tiež  AirDrop v Číne dostáva novú funkciu. Pomáha tým zastavovať šírenie protivládnych materiálov

Navýšené bonusy pri výkupe telefónov

O2 pripravilo pre zákazníkov navýšené výkupné bonusy, ak využijú obľúbenú službu Výkup telefónov.

Prieskum agentúry IPSOS* ukázal, že zákazníci majú najčastejšie mobilný telefón, ktorý používajú 1 až 2 roky.  Len výnimočne používajú ľudia telefón starší ako 3 roky. Prieskum tiež ukázal, že 86% Slovákov začalo používať mobil ako nové zariadenie a polovica zákazníkov by zvážila ponuku „nový za starý“ a nechali by si svoj telefón vykúpiť. Potvrdzujú to aj pozitívne ohlasy zákazníkov na túto službu a preto sme pre nich aj tentokrát pripravili zaujímavú ponuku,“ uviedol Martin Novák, manažér pre hardware a zariadenia O2.

Zákazníci získajú od 18. apríla pri odpredaji svojho starého telefónu navyše aj zľavu na vybrané nové zariadenie a to až do výšky 144 €. Zľavy sa budú týkať telefónov Honor 70 Lite, Samsung Galaxy A54 5G, Xiaomi Redmi Note 12 Pro a od mája aj telefónu Motorola.

Nezabudnite tiež na náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Môže ťa zaujímať
- Reklama -