Telekom prináša veľkú novinku pre svojich zákazníkov. Od marca majú všetci s paušálmi (od) Základ 12 až po Ideál 24 prístup ku službe Magio GO Benefit, ktorá doteraz bola dostupná iba pre vyššie paušály od Ideál 26 či Dáta 26.

Operátor si pripravil aj špeciálnu akciu, v rámci ktorej môžu zákazníci sledovať namiesto štandardných jedenástich programov viac ako 110 kanálov počas celého mesiaca. Ich súčasťou je napríklad aj špičkový športový obsah.

V praxi ide skoro o celú programovú skladbu, ktorá je k dispozícii vo variante XL. Zákazníci Telekomu si vďaka tomu môžu so sebou zobrať televíziu kdekoľvek a sledovať obľúbené filmy, seriály či relácie aj počas veľkonočných sviatkov na chate.

Rovnako tak si budú môcť užívať zápasy Ligy majstrov či vrcholiace európske futbalové súťaže, kde sa odohrá viacero lákavých stretnutí.

Spoločnosť Telekom v rámci novej kampane nachystala aj dva nové smartfóny, ktoré si môžu zákazníci vybrať počas mesiaca apríl za výhodných podmienok. iPhone tu však nečakajte. K dispozícii je Samsung Galaxy A34 5G a Samsung Galaxy A54 5G.

Aké programy nájdem v základnej službe Magio Go Benefit? 

Jedenástku programov služby Magio Go Benefit tvorí táto zostava:

 • Jednotka HD
 • Dvojka HD
 • : 24 HD
 • Markíza HD
 • Doma HD
 • Dajto HD
 • JOJ HD
 • Plus HD,
 • Wau HD
 • Folklorika TV HD
 • RTVS Šport HD

Veľkou výhodou je aj to, že ku všetkým televíznym staniciam získavate aj 7-dňový archív a videopožičovňu s atraktívnymi športovými zostrihmi či dokonca výberom detskej Ťuki TV.

Ako aktivovať Magio Go Benefit? 

Telekom
Zdroj: Telekom

Po tom, ako si aktivujete alebo predĺžite zmluvu svojho T paušálu alebo T Biznis paušálu vám operátor pošle SMS správu alebo e-mail s prihlasovacími údajmi do aplikácie Magio GO. Samotnú apku stiahnete buď v Google Play alebo App Store.

Ako píše Telekom na oficiálnej stránke, Magio GO Benefit je súčasťou T paušálov a T Biznis paušálov od 28. 2. 2023. V prípade, že ste si zakúpili alebo predĺžili T paušál nižší ako T Ideál 26, alebo máte akýkoľvek T Biznis paušál zakúpený pred 28. 2. 2023, môžete si Magio GO Benefit aktivovať zadarmo zaslaním sms v tvare MAGIO na číslo 12323.

Akonáhle sa úspešne prihlásite do apky Magio GO, môžete si začať užívať televíziu počas celej doby viazanosti T paušálu alebo T Biznis paušálu kdekoľvek a kedykoľvek, kde sa dostanete ku internetu.

Nezabudnite tiež na náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Prečítajte si tiež  Apple kúpilo novú firmu zaoberajúcu sa umelou inteligenciou
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
ZDROJSvetApple
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.