Zdražovanie evidentne ešte neskončilo. Pokiaľ ste zákazníkmi spoločnosti Skylink, pripravte sa na to, že za internetovú televíznu službu Skylink Live TV zaplatíte každý mesiac výrazne viac. Nárast cien žiaľ nie je zanedbateľný. Téme sa venoval portál Živé, ktorý doplnil, že pokiaľ využívate Skylink cez satelit, cena zatiaľ zostáva rovnaká.

Skylink bude zvyšovať cenu internetovej televíznej služby Skylink Live TV už 4. apríla 2023, pričom nárast cien sa pohybuje na úrovni 19,8 až 26 percent. Spoločnosť tiež dodáva, že tí zákazníci, ktorých úhrada predplatného pokrýva obdobie dlhšie ako do 4. apríla 2023 prejdú na nové ceny až po končení uvedeného obdobia.

Ešte aj v marci totiž bude bežať akcia dvanásť mesiacov za cenu desiatich na akýkoľvek balíček internetovej televízie Skylink Live TV. Teraz máte teda výbornú príležitosť na to, aby ste ju využili.


Tento článok vznikol aj vďaka internetovému obchodu Loopi.sk, kde nájdete kvalitné Apple príslušenstvo pre iPhone, Apple Watch, Mac, AirPods, AirTag a veľa ďalších. Na e-shope nájdete široký sortiment produktov v rôznych farbách a prevedeniach skladom, ktoré sú expedované do 24 hodín od zadania objednávky. Taktiež môžete zaplatiť veľmi jednoducho kartou ale aj cez Apple Pay, čo vám ponúkne vysokú bezpečnosť a tiež komfort.

LOOPI
REKLAMA


Spoločnosť má v súčasnosti k dispozícii dva balíky pre túto službu. Zároveň tiež platí, že o zdražovaní bude informovať písomnou formou minimálne mesiac pred začiatkom platnosti nových cien tak ako je to zvykom.

Zeny zmení Skylink nasledovne 

  • Balík Smart – 9,7 € (pôvodne 7,7 €) + 26 %
  • Balík Multi – 11,5 € (pôvodne 9,6 €) + 19,8 %

Dostanete nové televízne stanice 

Aj keď zdražovanie TV určite nikoho z vás nepotešilo, dobrou správou je aspoň to, že internetová televízia od Skylinku dostane nové televízne kanály, ktoré pochádzajú z portfólia medzinárodnej mediálnej spoločnosti SPI International. Konkrétne ide o:

  • FilmBox Stars (Mini a Smart)
  • FilmBox Extra (Multi a Kombi+)
  • DocuBox (Kombi+)
  • FilmBox Premium (Kombi+)
  • FilmBox Family (Kombi+)

Nakoniec nemôžeme zabudnúť aj na zmenu, ktorá sa bude týkať zákazníkov satelitnej TV služby od spoločnosti Skylink. Práve v tej sa obľúbený kanál Spektrum Home preradí z balíčka Kombi do najdostupnejšieho balíčka Digital.

Nezabudnite tiež na náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Prečítajte si tiež  VEĽKÝ PREHĽAD: Toto prináša Magenta 1 od Telekomu. Operátor sľubuje zľavy aj benefity
Môže ťa zaujímať
- Reklama -