Herná konzola PlayStation 5 patrí medzi najlepšie zariadenia svojho druhu, aké si dnes môžete kúpiť. Ešte pred rokom bol obrovský problém s jej dodávkami a predávala sa za astronomické čiastky, ktoré atakovali hranicu 700 €. Dnes je, ale situácia iná a Sony dokonca muselo spustiť akciu, aby znížilo skladové zásoby.

Japonská spoločnosť predstavila špeciálne zľavy na konci leta, ktoré sú súčasťou kampane „Back to school„. Na vybrané produkty môžete získať výhodné ceny od dnešného dňa 31. augusta až do 10. septembra 2023. Medzi zvýhodnenými produktami samozrejme nechýba ani herná konzola PlayStation 5, či množstvo hier, ktoré si na nej môžete užívať v tej najvyššej kvalite.

PlayStation 5 sa štandardne predáva za 549 €. Ide o model s Blu-Ray mechanikou, ktorý je medzi používateľmi žiadanejší. Dnes ho ale viete získať po kliknutí na tento odkaz už od 475,9 € od autorizovaného predajcu. Ušetríte teda skoro 75 € a získate produkt, ktorý vás nebude baviť hodiny, dni či týždne, ale skôr roky. S PS5 si skrátka užijete ohromné množstvo akcie a zábavy.

Okrem prémiového dizajnu a fantastického ovládača Dual-Sense, s ktorým spoločnosť Sony povýšila hranie hier na úplne novú úroveň vás poteší aj interné 825 GB SSD úložisko. Na to si môžete ukladať hry stiahnuté z internetu, ale aj súbory. Na PS5 máte samozrejme k dispozícii aj rôzne aplikácie, ako Netflix, Apple Music a ďalšie. Nie je to teda iba herná konzola, ale skôr interaktívne domáce centrum.

Pokiaľ teda chcete hernú konzolu PlayStation 5 veľmi výhodne, po kliknutí na tento odkaz ju získate za najlepšie ceny na Slovensku. Sami jednu máme a nevieme si ju vynachváliť. Tak čo, idete do toho?

Nezabudnite tiež na náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Prečítajte si tiež  iPhone 13 je na Slovensku extrémne populárny. Po zľave ho kúpite za výhodnú cenu
Môže ťa zaujímať
- Reklama -