Slovenská sporiteľňa, banka s dlhoročnou tradíciou a širokou škálou klientov od študentov po podnikateľov, prináša významnú zmenu. Známy účet Space X, ktorý si získal popularitu medzi zákazníkmi vďaka svojim výhodám, sa mení. Informuje o tom portál Finsider, podľa ktorého tento produkt postupne zmizne z ponuky.

Koniec Bezplatného Účtu Space X

Podľa oficiálnej webovej stránky Slovenskej sporiteľne, účet Space X už od začiatku tohto roka nebolo možné založiť. Klienti, ktorí si ho stihli zriadiť ešte pred týmto obdobím však mohli jeho služby využívať bez akéhokoľvek obmedzenia.

To sa ale zmení od 1. apríla 2024. Práve od tohto dátumu už účet nezriadite s plnou 100 %, ale iba 50 % zľavou a navyše sa to moc neoplatí, nakoľko od 1. júla 2024 účet skončí úplne.

Čo to Znamená pre Klientov?

Táto zmena má priamy dopad na klientov využívajúcich prémiové služby účtu, ako sú platinové karty alebo výbery z bankomatov iných bánk, ktoré budú od júla spoplatnené.

Ako náhradu má banka pripravený nový balík prémiových služieb s názvom „Premium“, ktorý si budú môcť klienti aktivovať za určitý poplatok. Doteraz sme sa však nedočkali zverejnenia presnej ceny ani služieb.

Pre tých, ktorí si neprajú prejsť na spoplatnený model, Slovenská sporiteľňa ponúka možnosť prechodu na štandardný účet Space, ktorý zostáva bezplatnou alternatívou. Tento krok je možné uskutočniť v ktorejkoľvek pobočke banky.

Hľadáte nové Apple zariadenie? Skontrolujte náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple produkty. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Prečítajte si tiež  AKTUÁLNE: Už žiadne otravné telefonáty. Štát spúšťa revolučnú novinku, ktorú ocení každý Slovák
Môže ťa zaujímať
- Reklama -