Pomerne nečakaná správa dnes otriasla slovenským trhom s elektronikou. Obľúbený internetový obchod Hej.sk oznámil, že 29. februára 2024 definitívne ukončí svoju prevádzku. Toto rozhodnutie prichádza, ako veľké prekvapenie pre mnohých zákazníkov, ktorí si zvykli na širokú ponuku a služby, ktoré tento e-shop s elektronikou poskytoval.

Pre zákazníkov, ktorí si v obchode Hej.sk zakúpili elektroniku, to však neznamená koniec služieb. Hej.sk sa uvádza, že všetky potrebné informácie týkajúce sa ukončenia činnosti, vrátane postupov pri reklamáciách, alebo vrátení tovaru, sú k dispozícii na webovej stránke obchodu.

Navyše, Hej.sk ponúka svojim zákazníkom prechod na „sesterský“ obchod DATART, ktorý poskytuje rovnako širokú ponuku elektroniky a odborné služby.

Reklama: Využite zľavový kód „svetapple20“ a nakupujte na Loopi.sk všetko príslušenstvo pre Apple zariadenia s 20 % zľavou. Akcia platí aj na produkty, ktoré už sú zľavnené. Ušetriť teda môžete pomerne dosť peňazí. 

Zákazníci Hej.sk sa môžu zaregistrovať do VIP programu DATARTu, aby využívali ďalšie výhody, ktoré tento obchod ponúka. Spomínaný prechod je zameraný na to, aby zákazníci nepocítili žiadne výpadky v službách a aby mohli naďalej nakupovať bez akýchkoľvek problémov.

Hej.sk nezabúda na reklamácie 

V prípade, že máte zakúpený tovar z Hej.sk, ktorý vyžaduje reklamáciu, nemusíte sa ničoho obávať. Aj po ukončení e-shopu bude možné riešiť reklamácie cez akúkoľvek predajňu DATART na Slovensku. Stačí, keď si so sebou vezmete doklad o nákupe z Hej.sk, alebo môžete tovar poslať priamo na reklamačné oddelenie v Senci.

Hej.sk tiež tvrdí, že zákaznícke centrum bude aj naďalej k dispozícii pre akékoľvek otázky alebo problémy s objednávkami. Hej.sk sa v závere svojej správy poďakoval zákazníkom a vyjadril nádej, že spomienky na nákupy v ich e-shope budú len pozitívne.

Nezabudnite tiež na náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Prečítajte si tiež  Prvým smartfónom s 200 Mpx fotoaparátom napokon nebude Samsung. Tento výrobca ho predstaví už o pár dní
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
ZDROJSvetApple
Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.