Aplikácia Moje O2 mení názov na O2 aplikácia

O2 prichádza v týchto dňoch so zmenou v názve svojej mobilnej aplikácie z Moje O2 na O2 aplikácia. Zmenou prešiel aj vizuál ikony O2 aplikácie z modrej gradientovej na tmavomodrú. Cieľom tejto zmeny je priniesť zákazníkom jednoduchšiu zapamätateľnosť názvu aplikácie a jej výraznejšiu vizuálnu rozpoznateľnosť vo virtuálnom prostredí.

So zmenou názvu a ikony aplikácie prinášame zákazníkom aj jednoduchšie prihlásenie do O2 aplikácie. Pozreli sme sa na dáta, zobrali sme do úvahy aj spätnú väzbu od zákazníkov a pripravili sme riešenie“, uviedla Alexandra Daňková, produktová manažérka O2.

O2 Slovensko
Zdroj: O2 Tlačová správa

Do O2 aplikácie sa po novom bude dať prvýkrát prihlásiť zadaním jednoduchého 4-miestneho číselného kódu. Zákazníci si budú môcť otvoriť O2 aplikáciu do dvanástich týždňov od posledného prihlásenia bez toho, aby museli vypĺňať akékoľvek údaje.

Funkciu Nevolajte mi využíva čoraz viac zákazníkov

V O2 aplikácii majú zákazníci k dispozícii množstvo funkcií, ktoré im uľahčujú využívanie mobilných služieb. O2 nedávno prinieslo novú funkcionalitu Nevolajte mi, s ktorou si zákazník môže aktívne zablokovať nevyžiadané predajné volania. Od augusta tohto roka, odkedy musia prevádzkovatelia predajných volaní používať predvoľbu 0888 pocítili výhody nového nástroja už tisícky zákazníkov O2Radosti a Tesco mobile.

Zákazník si môže aktivovať funkciu Nevolajte mi jednoducho a pohodlne v O2 aplikácii a  v nastaveniach telefónu. Zákazníkovi bude aplikácia blokovať nevyžiadané hovory na základe určeného prefixu 0888, pričom k nemu dôjde automaticky na pozadí systému telefónu.

O2 aplikácia umožňuje zákazníkom skontrolovať si spotrebu, zmeniť program, prezrieť a zaplatiť faktúry, aktivovať si balíček služieb či bonusové aplikácie alebo dobiť kredit. Okrem O2 aplikácie môžu zákazníci aj naďalej využívať zákaznícku zónu Moje O2 na webe https://www.o2.sk/moje-o2.

Na záver len chceme pripomenúť náš SvetApple bazár, v ktorom dnes nájdete viac ako 500 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz. Potrvá vám to sotva niekoľko sekúnd a zároveň máte šancu, že váš inzerát budeme zdieľať na našich sociálnych sieťach. Sleduje nás dokopy viac ako 40 000 ľudí. Tak na čo ešte čakáte?

Instagram Banner

 

Prečítajte si tiež  Používate Microsoft Teams? Potešíme vás. Aplikácia sa šialeným spôsobom zrýchlila
Môže ťa zaujímať
- Reklama -

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here