Internet za 5 € mesačne? Na Slovensku to môže byť realita. Spoločnosť UPC spustila akciu Black Friday, v rámci ktorej ušetríte slušné peniaze. Operátor totiž sľubuje, že nech už si vyberiete akýkoľvek balíček, budete platiť iba 5 € / mesačne po dobu deviatich alebo šiestich mesiacov.

Spoločnosť UPC na svojej internetovej stránke píše, že nová ponuka je časovo obmedzená a vyhradená len pre nových záujemcov. Pokiaľ chcete využiť Black Friday od UPC, máte na to už iba niekoľko dní. Akcia končí 27. 11. 2022.

Obdobie, počas ktorého budete čerpať zľavu 5 € / mesačne je stanovené pri Internete 100 a 400 na dobu až 9 mesiacov. Za trištvrte roka teda zaplatíte operátorovi iba 45 € a to sa oplatí.

Zdroj: UPC (snímka obrazovky)

Ak si zvolíte iný tarif, konkrétne Internet 600 / 1000, stále budete platiť iba 5 € / mesačne, no časový rámec sa skráti na 6 mesiacov. To preto, lebo za normálnych okolností ide o drahšie služby.

Treba spomenúť aj B

Dôležité je zdôrazniť, že u operátora sa musíte zaviazať na 24 mesiacov, takže po uplynutí vyššie uvedenej doby nabehnete na klasické predplatné za jeho služby. Taktiež musíte počítať aj s 2 € nájomným za modem, kvôli čomu cena narastie na 7 € / mesačne.

V prípade, že si modem zvládnete nainštalovať sami, UPC vám nebude účtovať žiaden poplatok. Ak to ale nezvládnete, spoločnosť k vám za 10 € vyšle odborného technika, ktorý to urobí za vás.

Vstupné poplatky máte zadarmo
Zdroj: UPC (snímka obrazovky)

Skvelou správou je, že UPC garantuje aj všetky vstupné poplatky (s výnimkou odbornej inštalácie modemu) úplne zadarmo. Automaticky tak nemusíte počítať napríklad s aktivačným poplatok, ktorý vás za normálnych okolností vyjde na 4 € za službu.

Tak čo, využijete túto lukratívnu akciu? Dajte nám vedieť do komentára.

Na záver len chceme pripomenúť náš SvetApple bazár, v ktorom dnes nájdete viac ako 500 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz. Potrvá vám to sotva niekoľko sekúnd a zároveň máte šancu, že váš inzerát budeme zdieľať na našich sociálnych sieťach. Sleduje nás dokopy viac ako 40 000 ľudí. Tak na čo ešte čakáte?

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
ZDROJSvetApple
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here