Slovenské banky neustále inovujú svoju ponuku a služby, aby dokázali svojim zákazníkom poskytnúť čo najlepší používateľský zážitok pri návšteve pobočky. S tým však súvisí aj rušenie niektorých starých služieb, ktoré poskytujú rôzne údaje a na pobočkách ľudí častokrát zdržiavajú.

Reklama: Na Ecophone kúpite iPhone za fantastickú cenu s 24 mesačnou zárukou a dopravou ZADARMO. Zariadenia majú k dispozícii aj nabíjací adaptér ako bonus. 

Tatra Banka sa preto rozhodla, že za účelom vytvorenia väčšieho priestoru pre konzultácie ku finančným potrebám svojich klientov zruší niektoré servisné služby, ktoré zbytočne zaberali čas a človek sa k ním dokáže dostať aj elektronicky alebo poštou.

Reč je o možnosti preberania výpisov ku bežným účtom, termínovaným účtom, kreditným kartám a ďalším produktom na pobočke. Po novom roku to už nebude možné.

Tatra Banka zdôrazňuje, že táto novinka začne platiť od 1.1.2023, pričom výpisy budú posielané buď prostredníctvom e-mailu alebo klasicky poštou. Ide síce len o drobnosť, no niektorí zákazníci na ňu boli zvyknutí.

Tatra banka dopĺňa, že e-mailové zasielanie výpisov alebo zmenu adresy na doručovanie papierového výpisu si jednoducho nastavíte v Internet bankinguTB, v pobočke alebo na kontaktnom centre DIALOG Live *1100.

V prípade, že nebudete so zmenou vyššie uvedených podmienok súhlasiť, máte právo bezodplatne a s okamžitou platnosťou ukončiť zmluvný vzťah s bankou. Ak banke nedoručíte výpoveď do 31. 12. 2022, dňom účinnosti zmeny začnú platiť zmenené zmluvné podmienky tak, ako ich navrhla banka. Viac sa dozviete na tejto internetovej stránke.

Nezabudnite tiež na náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Prečítajte si tiež  Počasie v iOS stále nefunguje. Na iPhone haprujú aj ďalšie služby
Môže ťa zaujímať
- Reklama -

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here