Bankové inštitúcie pravidelne oznamujú odstávky svojich služieb, počas ktorých zvyknú vykonávať údržbu, alebo aktualizáciu svojich systémov. Výnimkou nie je ani spoločnosť ČSOB, ktorej zákazníci musia počítať s možnými komplikáciami. Služby tejto banky nebudú k dispozícii viac ako pol dňa.

Všetko sa odohrá v sobotu 17. septembra 2022 v čase od 00:01 hodiny rannej, do 15:30 poobede. Počas plánovanej odstávky dôjde k celkovému obmedzeniu služieb Moja ČSOB, ČSOB SmartBanking a ČSOB API (PSD 2).

- Reklama -

Aby toho nebolo málo, v uvedených hodinách nebudete môcť realizovať ani vklady na účet prostredníctvom populárnych vkladomatov a odstávka sa dotkne všetkých vyššie vymenovaných služieb aj na pobočkách v nákupných centrách. Zákazníci teda budú musieť s akýmkoľvek problémom počkať.

V OTP banke nepôjdu ani hotovostné výbery 

Pokiaľ ste klientmi OTP banky, v uvedenom čase (17. septembra 2022 od 00:01 do 15:30) nebude možné realizovať väčšinu operácií v pobočkách a to ani hotovostné výbery a vklady.

Finančná inštitúcia preto odporúča, aby ste tieto operácie vykonali ešte pred odstávkou, prípadne aby ste využili sieť bankomatov, kde s tým nebude problém.

ČSOB Odstávka služieb
Zdroj: ČSOB

Čo sa týka ČSOB, platby kartou v kamenných prevádzkach a na internete budú fungovať po celý čas bez obmedzení. Toto isté platí aj pre výbery hotovosti z bankomatov.

Banka sa za spôsobené problémy ospravedlňuje.

Na záver len chceme pripomenúť, že v rámci SvetApple sme spustili bazár, ktorý sa už pomaly napĺňa inzerátmi. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz. Potrvá vám to sotva niekoľko sekúnd a zároveň máte šancu, že váš inzerát budeme zdieľať na našich sociálnych sieťach. Sleduje nás dokopy viac ako 40 000 ľudí. Tak na čo ešte čakáte?

Instagram Banner

Môže ťa zaujímať
- Reklama -