Bankové inštitúcie pravidelne oznamujú odstávky svojich služieb, počas ktorých zvyknú vykonávať údržbu, alebo aktualizáciu svojich systémov. Výnimkou nie je ani spoločnosť ČSOB, ktorej zákazníci musia počítať s možnými komplikáciami. Služby tejto banky nebudú k dispozícii viac ako pol dňa.

Všetko sa odohrá v sobotu 17. septembra 2022 v čase od 00:01 hodiny rannej, do 15:30 poobede. Počas plánovanej odstávky dôjde k celkovému obmedzeniu služieb Moja ČSOB, ČSOB SmartBanking a ČSOB API (PSD 2).

Aby toho nebolo málo, v uvedených hodinách nebudete môcť realizovať ani vklady na účet prostredníctvom populárnych vkladomatov a odstávka sa dotkne všetkých vyššie vymenovaných služieb aj na pobočkách v nákupných centrách. Zákazníci teda budú musieť s akýmkoľvek problémom počkať.

V OTP banke nepôjdu ani hotovostné výbery 

Pokiaľ ste klientmi OTP banky, v uvedenom čase (17. septembra 2022 od 00:01 do 15:30) nebude možné realizovať väčšinu operácií v pobočkách a to ani hotovostné výbery a vklady.

Finančná inštitúcia preto odporúča, aby ste tieto operácie vykonali ešte pred odstávkou, prípadne aby ste využili sieť bankomatov, kde s tým nebude problém.

ČSOB Odstávka služieb
Zdroj: ČSOB

Čo sa týka ČSOB, platby kartou v kamenných prevádzkach a na internete budú fungovať po celý čas bez obmedzení. Toto isté platí aj pre výbery hotovosti z bankomatov.

Banka sa za spôsobené problémy ospravedlňuje.

Na záver len chceme pripomenúť, že v rámci SvetApple sme spustili bazár, ktorý sa už pomaly napĺňa inzerátmi. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz. Potrvá vám to sotva niekoľko sekúnd a zároveň máte šancu, že váš inzerát budeme zdieľať na našich sociálnych sieťach. Sleduje nás dokopy viac ako 40 000 ľudí. Tak na čo ešte čakáte?

Instagram Banner

Prečítajte si tiež  Známa banka zakázala platby na Aliexpresse. V minulosti podobne obmedzila aj Apple Store
Môže ťa zaujímať
- Reklama -

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here