Už niekoľkokrát sme vás informovali o tom, že slovenské banky plánujú výpadky, respektíve nedostupnosť služieb. Robia to v čase, keď potrebujú vykonať údržbu na svojich interných systémoch. To prospieva nie len lepšej funkčnosti ale aj vyššej bezpečnosti.

Na podobnú situáciu sa pripravuje aj ČSOB banka, ktorá naplánovala svoju najbližšiu údržbu už na tento víkend. Všetko sa presnejšie odohrá v sobotu 26. novembra, pričom využiť nebudete môcť služby Moja ČSOB, ČSOB SmartBanking a ani oficiálnu internetovú stránku www.csob.sk.

Dobrou správou ale zostáva, že banka všetko vykoná v skorých ranných hodinách, takže vás výpadok zrejme neprekvapí. Odohrá sa v čase medzi 4:00 až 6:00 ráno, kedy ešte väčšina jej zákazníkov spí.

Ak by ste však predsa len potrebovali niečo vybaviť, teraz už viete, že to musíte urobiť skôr alebo neskôr. Platí to najmä pre aktuálne prebiehajúce akcie Black Friday, s ktorými sa Slováci stretávajú doma i vo svete.

ČSOB vo svojom oficiálnom vyjadrení píše, že odstávka je nevyhnutná pre ďalšie skvalitňovanie služieb. Za prípadné komplikácie spôsobené touto odstávkou sa finančná inštitúcia vopred ospravedlňuje.

Nezabudnite tiež na náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Prečítajte si tiež  AKTUÁLNE: Najväčší slovenský operátor plánuje sériu odstávok svojich služieb. Poznáme podrobnosti
Môže ťa zaujímať
- Reklama -

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here