mBank svojim klientom prináša vyššiu úrokovú sadzbu na sporiacom účte mSporenie. Klienti banky tak po novom môžu rátať so zhodnotením svojich usporených finančných prostriedkov vo výške 1% p.a.1 Banka týmto krokom flexibilne reaguje na zmeny na finančných trhoch a reflektuje aj na neustále rastúcu infláciu.

Hľadáte kvalitný transparentný kryt pre svoj iPhone? Na Loopi.sk ho nájdete. V ponuke je za skvelú cenu a zaplatiť zaň môžete rýchlo a bezpečne cez Apple Pay. (reklama)

Klienti mBank budú mať od zajtra, 18. januára, možnosť využiť výhodnejšie zhodnotenie svojich úspor:

„V mBank vychádzame našim klientom v ústrety a ponúkame im v čase vysokej inflácie možnosť výhodnejšieho zhodnotenia finančných prostriedkov. Uvedomujeme si, že práve v dnešnej dobe je pre klientov dôležité odkladať si peniaze a tvoriť si rezervu. Aj týmto spôsobom ich k tomu chceme motivovať a povzbudiť. Či už si peniaze pravidelne odkladajú, aby mali finančnú rezervu v prípade výpadku príjmu či nečakaných výdavkov, alebo si sporia na nejaký dlhodobý cieľ, riešenie prinášame pre všetkých,“ hovorí Radka Karolová, produktová špecialistka sporiacich produktov mBank.

Nové úrokové sadzby sa týkajú sporiaceho účtu mSporenie, ktorý klienti najčastejšie využívajú na tvorbu finančnej rezervy pre prípad núdze. Hlavnou výhodou je, že nemusia riešiť výpovednú lehotu a peniaze majú vo svojej mobilnej aplikácii alebo internet bankingu k dispozícii okamžite.

V rámci produktu mSporenie môžu klienti využívať niekoľko spôsobov sporenia a postupne si s každou platbou odkladať drobnú sumu. Majú možnosť odkladať si fixnú čiastku, určité percento z každej zrealizovanej platby, zaokrúhľovať platby alebo si nastaviť trvalý príkaz. Klienti si navyše môžu nastaviť až 8 cieľov sporenia, ktoré si môžu kedykoľvek založiť aj zrušiť a pomenovať si ich podľa seba. mSporenie je šikovná funkcia bežného účtu mKonto a mKonto #navlastnetriko.

Výhodou produktov od mBank je okrem priaznivej úrokovej sadzby aj to, že sú dostupné jednoducho a rýchlo priamo v mobilnej aplikácii aj internet bankingu. Ponuka zároveň platí pre všetkých – nových i súčasných klientov banky. Viac informácií nájdete na webe mBank.

Prečítajte si tiež  AKTUÁLNE: Slovenská banka ohlásila odstávku služieb. Začne o pár hodín
Môže ťa zaujímať
- Reklama -