Ut, 07.02.2023
Úvod Novinky AKTUÁLNE: Známy slovenský operátor prináša 4 TV stanice. Vyskúšať ich môžete úplne...

AKTUÁLNE: Známy slovenský operátor prináša 4 TV stanice. Vyskúšať ich môžete úplne ZADARMO

Spoločnosť UPC, vedúci káblový operátor na Slovensku, rozšírila dnes programovú ponuku o štyri nové TV stanice. Všetky budú počas prvého mesiaca, od 16. januára do 16. februára, dostupné bezplatne všetkým TV zákazníkom bez ohľadu na predplatený balíček. Operátor UPC po tomto rozšírení ponúka v televíznej ponuke spolu už takmer 190 staníc, z toho až 110 v HD kvalite.

Slovenskí operátori sa neustále snažia spestriť program svojim zákazníkom, ktorí si u nich predplácajú televízne služby. Výnimkou nie je ani spoločnosť UPC, ktorá prichádza so štyrmi novými televíznymi stanicami. Operátor o tom informoval vo svojej tlačovej správe.

Novú televíznu stanicu E! Entertainment HD – nájdu zákazníci v ponuke balíčkov digitálnej káblovky Komfort a Komplet (kanálová pozícia 315), ako aj v ponuke mobilnej a Internetovej TV v balíčkoch Happy a Super.

- Reklama -

Prvé tri menované stanice – FilmBox Arthouse HD360 TuneBox HD a FashionBox HD – budú v digitálnej káblovke súčasťou balíčkov FilmBox Premium HD a Komplet (kanálové pozície 409412 a 414), a v ponuke mobilnej aplikácie v balíčkoch Horizon FilmBox Premium a Super.

E! ENTERTAINMENT HD

Ide o stanicu, ktorá sa venuje pop-kultúre, zábave a životnému štýlu. Pri jej sledovaní si na svoje prídu najmä fanúšikovania celebrít, ktorým odhalí zákulisie z ich života, pričom ponúka tiež informácie zo sveta filmu, hudby a módy, prenosy z červených kobercov atď.

FILMBOX ARTHOUSE HD

Táto filmová stanica prináša filmové majstrovské diela a kultové filmy najznámejších režisérov, ktoré boli medzníkmi vo svetovej kinematografii, ale tiež ponúka filmy zo súčasných filmových festivalov.

360 TUNEBOX HD

Hudobní fanúšikovania vo vysielaní tejto stanice nájdu video klipy usporiadané podľa rôznych hudobných žánrov, kde nechýba ani prezentácia začínajúcich umelcov, živé vystúpenia či koncerty nezávislých umelcov.

FASHIONBOX HD

Prináša inšpiratívny, edukatívny a zábavný obsah o životnom štýle a nových módnych trendoch, umožňuje nahliadnuť do zákulisia módnych prehliadok a ponúka rozhovory s top dizajnérmi.

O digitálnej a internetovej televízii od UPC

Záujemcovia o televízne služby od UPC si môžu vybrať spomedzi takmer 190 staníc všetkých žánrov, vrátane viac než 110 staníc v HD kvalite. Výhody a prednosti UPC televízie, okrem 7-dňového TV Archívu, umocňuje aj mobilná televízia Horizon Go, ktorá ponúka ďalšiu TV obrazovku nielen do domácnosti, ako aj internetová televízia Horizon TV, vďaka ktorej je UPC televízia dostupná všade na Slovensku.

Dajte nám vedieť do komentára, či sa na tieto televízne stanice tešíte. Sme zvedaví na všetky vaše postrehy a názory.

Nezabudnite tiež na náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Môže ťa zaujímať
- Reklama -