Pokiaľ ste fanúšikmi herných konzol, určite viete, aká mizerná situácia nastala na trhu s PlayStation 5. Podobne, ako iPhone 14 Pro či iPhone 14 Pro Max, konzola sa na Slovensku skoro ani nedala kúpiť a ak ju mal náhodou niekto skladom, predával ju extrémne draho. To však nie je dnešný prípad.

Známy predajca Alza totiž naskladnil PlayStation 5 spolu s Blue-Ray mechanikou a ako bonus vám ku konzole pribalí dve hry. Konkrétne ide o tituly FIFA 23 (dostupný od 54,9 €) a legendárne Gran Turismo 7 (dostupné od 39,99 €). Koľko si však Alza za tento balíček pýta? Budete prekvapení. PlayStation 5 dnes kúpite za najlepšiu cenu na Slovensku tu.

PlayStation 5 spolu s dvoma hrami za perfektnú cenu

Iste, nebude to nízka suma, no v porovnaní s ostatnými ide o absolútne bezkonkurenčnú ponuku. PS5 totiž na Alze získate za 689 €, čoho súčasťou je aj drobná 11 € zľava.

Inde si za PlayStation 5 pýtajú pokojne aj o 100 € či dokonca 200 € viac. Zároveň poväčšine nejde o edície, v rámci ktorých by ste získali aj dve hry v hodnote 95 €.

Pokiaľ teda po tejto hernej konzole túžite, prípadne by ste chceli PlayStation 5 kúpiť svojim blízkym pod vianočný stromček, teraz na to máte jedinečnú príležitosť. Tak ako vždy sa však s nákupom poponáhľajte. Aj keď v dobe písania tohto článku na Alze svietilo viac ako 5 kusov na sklade, záujem zo strany zákazníkov je enormný a tak vás môžu hravo predbehnúť. Ak chcete PlayStation 5 za výbornú cenu, neváhajte a objavte ju tu.

Nezabudnite tiež na náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Prečítajte si tiež  Prečo je nová zmena OneDrive katastrofou pre používateľov? Microsoft urobil nepochopiteľný krok
Môže ťa zaujímať
- Reklama -

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here