Pokiaľ si chcete kúpiť kvalitné inteligentné hodinky za rozumné peniaze, máme pre vás jeden tip, ktorý je v našich končinách veľmi populárny. Amazfit GTR 4 majú elegantný dizajn, bohatú výbavu a dlhú výdrž batérie. Zároveň ich však môžete získať za extrémne nízku zvýhodnenú cenu. Svoju voľbu určite nebudete ľutovať.

Amazfit GTR 4 disponujú AMOLED displejom s funkciou Always-on a vysokým rozlíšením 466 x 466 pixelov. Telo hodiniek je vypracované z hliníka a nechýba tu ani zvýšená odolnosť voči vode v rámci normy 50 M (5 ATM). Taktiež je tu množstvo snímačov na sledovanie aktuálneho srdcového tepu či hladiny kyslíka v krvi. Amazfit GTR 4 však majú aj barometer či dvojpásmové GPS. Vďaka tomu vám budú schopné poskytnúť relevantné dáta o polohe.

No a cena? Budete prekvapení. Aj keď sú Amazfit GTR 4 vynikajúco vybavené, v skutočnosti nie sú vôbec drahé. Výrobca ich štandardne ponúka za 230 €, avšak po kliknutí na tento odkaz hodinky kúpite už za 156,4 €, vďaka čomu na nich krásne ušetríte. Nevieme vám síce garantovať, dokedy bude táto cena platiť, no keďže je o polovicu nižšia, než to, čo by ste zaplatili za horšie vybavené Apple Watch SE 2, tento nákup sa z nášho pohľadu veľmi oplatí.

Amazfit GT4
Zdroj: Amazfit

Súčasťou Amazfit GTR 4 je až 154 športových režimov, množstvo originálnych ciferníkov a tiež fantastická výdrž batérie. Pri bežnom nosení by mala dosiahnuť bez problémov 7 – 10 dní a pri náročnejších aktivitách približne 5 dní. V oboch prípadoch však ide o fantastický výsledok, ktorý ocení každý majiteľ.

Ak sa vám teda tieto hodinky zapáčili, po kliknutí na tento odkaz ich môžete mať len za 156,4 €, čo by bola veľká škoda nevyužiť. Je to slušne vybavený produkt v prémiovo spracovanom dizajne, ktorý si samozrejme bude rozumieť s vašim iOS aj Android zariadením. Tak na čo ešte čakáte?

Nezabudnite tiež na náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 1 000 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Prečítajte si tiež  65" TV Samsung so 4K rozlíšením kúpite za veľmi výhodnú cenu. Má všetko, čo potrebujete
Môže ťa zaujímať
- Reklama -