Počas tohto roka sme sa už stihli dopočuť naozaj veľa vecí, ktoré nás popravde tak trochu zaskočili. Všetko to začalo ešte začiatkom, kedy sme sa dozvedeli, že legendárny televízny seriál, ktorého každý diel (vo všetkých jazykových mutáciách) videla približne 1 miliarda divákov po celom svete končí. Časom sa začalo jednať, čo bude s trojicou legendárnych moderátorov a dnes prišiel konečný verdikt. Legendárnu trojicu moderátorov aj s ich producentom získal Amazon a využije ich ako lákadlo pre svoju streamovaciu službu Prime Air.

Bývala zmluva s problémom, ktorý Amazon špičkovo vyriešil

BBC totižto trojici moderátorov uviedlo do bývalej zmluvy aj to, že následujúce 2 roky od jej vypršania nebudú môcť uzavrieť zmluvu s inou konkurenčnou televíznou stanicou. Amazon však tento problém vyriešilo naozaj jednoducho. Amazon Prime totiž nie je televízna stanica ani televízia ako taká ale streamovacia služba a práve uzatvorenie zmluvy so streamovacou službou v zmluve nebolo.

- Reklama -

„Cítim sa, ako by som vyliezol z dvojplošníka do vesmírnej lode“ povedal Jeremy Clarkson.

Zatiaľ sa ešte o novej streamovacj show nevie nič, no už teraz je naplno potvrdené, že trojica bude vo svojej tvorbe pokračovať aj naďalej. Nová show by navyše mala spopularizovať najmä streamovaciu službu, pretože je jasné, že za to, aby mohli používatelia vidieť daný diel novej show budú musieť zaplatiť. Šepkalo sa o tom, že každý jeden člen z moderátorov dostane za natočený diel sumu 1 milión dolárov. Ak sú tieto informácie pravdivé, tak sa pravdepodobne pozeráme na najlepšie platenú streamovaciu službu na svete! Tešíš sa na nový „Top Gear?“

Tweet: Clarkson announced the deal on Twitter today, saying he was 'very excited' about the new show
'Good news' May joked in a tweet that 'the other two' have also got a job on the show with Amazon Prime

'I've got a job': Hammond appeared excited that he would have a haircut and be wearing clean jeans again

 

 

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.