Dnes, teda v stredu 22. apríla sa oslavuje Deň Zeme takmer po celom svete a Apple pri tejto príležitosti zverejnil novú hlavnú sekciu vo svojom App Store pomenovanú Earth Day 2015 . 

Čo obsahuje táto sekcia?

Sekcia združuje aplikácie, ktoré prispievajú k zvyšovaniu povedomia o životnom prostredí a tiež aplikácie, ktoré podporujú zelené bývanie a podobné ekologické možnosti, na ktoré sa môžete zamerať, aby ste ochránili našu planétu a prispeli k ochrane životného prostredia. Okrem aplikácií však Apple v tejto sekcii zverejňuje knihy s touto tematikou, ďalej filmy alebo obsah z iTunes U. V niektorých krajinách sú dostupné tiež podcasty a televízne relácie, tých sa však u nás nedočkáte. Apple sa na ochranu životného prostredia zameral aj vo včerajšom pôsobivom videu, kde zverejňuje, ako pomáha šetriť planétu Zem a ako sa jeho technológie zlepšujú a sú stále šetrnejšie. Ak vás to zaujalo skúste si stiahnuť jednu z aplikácii týkajúcich sa dňa Zeme.

- Reklama -

 


 

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.