Keďže dnes sa po celom svete slávi Medzinárodný deň Zeme, Apple tak trochu pozmeniol vzhľad svojho loga na kamenných obchodoch Apple Store. V poslednej dobe čoraz častejšie počúvame o tom, ako Apple myslí ekologicky a že všetky jeho súčasné kroky sú v súlade s prírodou.

Zelený Apple

Len nedávno sa Apple pochválilo na svojich stránkach svojou novou slnečnou elektrárňou a lesom, ktorý má rozlohu väčšiu ako San Francisco. Jedno nemôže Apple nikto odoprieť. Je to totiž spoločnosť, ktorá vyrába jedny z najekologickejších zariadení vôbec. A práve na to sa tak trochu rozhodlo Apple dnes pri dni Zeme upozorniť. Apple totiž pozmenilo farbu lístku na svojom logu na zelenú. Takéto logo dnes môžeme videť po celom svete na všetkých kamenných predajniach. Kalifornská spoločnosť však vo svojich ekologických aktivitách určite nechce prestať a preto by sme sa ešte v tomto roku mohli dočkať ďalších ekologických videí, ktoré istým spôsobom vyzývajú jej fanúšikov k tomu, aby si vážili prírodu a ochraňovali ju.

Prečítajte si tiež  3 APLIKÁCIE, KTORÉ SÚ DNES ZADARMO
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.