Ak sa chcete zabaviť na cestách, prípadne hľadáte vhodný vianočný darček pre vaše deti, dnes vám dáme jeden tip, ktorý budete milovať. Moderné technológie pokročili a na svet prišli handheld zariadenia, ktoré majú neuveriteľný výkon. Pekným príkladom je aj ASUS Rog Ally, ktorý kúpite po zľave za bezkonkurenčnú cenu.

Toto zariadenie sa na prvý pohľad javí ako „ručná“ herná konzola, no v skutočnosti by sme ho mohli definovať skôr ako „ručný počítač„. Natívne totiž podporuje operačný systém Windows 11, na ktorý si nainštalujete svoje obľúbené herné tituly a tie si tu potom spúšťate podobne, ako na svojom PC. A hoci má táto vecička relatívne drobné rozmery, nenechajte sa tým zmiasť. ASUS Rog Ally totiž ponúka procesor AMD Ryzen Z1 EXTREME s extrémnym výkonom. Vďaka tomu môžete hrať na jeho 7“ displeji vo Full HD rozlíšení až pri 120 Hz.

ASUS Rog Ally samozrejme vzhľadom na to čo všetko ponúka nie je úplne lacný. Výrobca ho štandardne predáva za pomerne mastných 799 €. Teraz ho však po kliknutí na tento odkaz môžete získať už za 689 €, vďaka čomu slušne ušetríte. Upozorňujeme však, že na toto zariadenie sa vzťahujú rôzne Black Friday akcie, takže ponuka môže byť časovo alebo skladovými zásobami obmedzená.

Vstavané chladenie, moderný dizajn a dobrá výdrž batérie 

Za zmienku však stojí, že ASUS Rog Ally disponuje vstavaným chladením, vďaka čomu sa vám počas hrania nebudú nepríjemne zahrievať ruky. Zariadenie ponúka plnú podporu hier pre Windows, ale tiež zo služieb Steam alebo Game Pass. Celková váha pritom dosahuje iba 608 gramov a ergonomický dizajn zaručí maximálne pohodlie pri hraní vašich obľúbených hier.

ASUS Rog Ally má tiež 16 GB operačnú pamäť RAM (LPDDR5) a vstavané 512 GB PCIe Gen 4 úložisko, ktoré si však môžete rozšíriť skrz slot na UHS II MicroSD. Obrovskou výhodou sú tie kvalitné reproduktory, ktoré podporujú Dolby Atmos či atraktívny dizajn, ktorý je doplnený o efektívne RGB podsvietenie.

V neposlednom rade je nutné spomenúť výdrž batérie, ktorá sa líši v závislosti od toho, aký náročný titul hráte a v akom režime ho hráte. Výrobca však hovorí o 2 hodinách hrania hier a 7 hodinách prehrávania videa. Obrovskou výhodou je, ale to, že ASUS Rog Ally disponuje aj rýchlym nabíjaním, vďaka čomu sa dostanete z 0 – 50 % za cca 30 minút.

Prečítajte si tiež  AKTUÁLNE: Sony spúšťa ďalšie zľavy na PlayStation 5 a ďalšie produkty. Ponuka je časovo obmedzená

Ak vás teda táto „vrecková“ herná konzola s poriadnou porciou výkonu zaujala, nenechajte si ujsť príležitosť a zaobstarajte si ju po kliknutí na tento odkaz už za 689 €. Je to síce trochu vyššia cena, no vzhľadom na to, čo všetko ASUS Rog Ally dokáže je aj plne adekvátna. To, ako sa rozhodnete, ale napokon nechávame na vás.

Nezabudnite tiež na náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Môže ťa zaujímať
- Reklama -