Špičkové bezdrôtové slúchadlá, ktoré sú po technickej stránke veľmi podobné, ako AirPods Max a dokonca obsahujú hardvér od Apple nemusia byť extrémne drahé. Beats Studio Pro sú vlajkovou loďou ponuky tohto výrobcu a aj keď sa bežne predávajú za relatívne vysokú cenu, vy ich môžete získať brutálne lacno u nášho partnera ITya.sk. Inde takúto ponuku budete hľadať iba ťažko.

Beats Studio Pro, ktoré prišli na trh v roku 2023 sú nástupcom Beats Studio 3. Vylepšený model má kvalitnejšie prehrávanie, o ktoré sa starajú 40 mm meniče. Samozrejmosťou je prvotriedne ANC (aktívne potláčanie okolitých zvukov), s ktorým sa ocitnete v absolútnom tichu, aj keď sa práve budete nachádzať v lietadle s hlučným motorom, alebo v rušnom prostredí. Beats Studio Pro majú aj transparentný režim. Ten naopak zosilní zvuk z mikrofónov, takže budete mať pocit, že práve nič nemáte na ušiach. A keďže Apple vlastní už 10 rokov Beats, tieto technológie fungujú na rovnako „vymakanom“ princípe, ako to možno poznáte zo špičkových modelov AirPods.

Tu sa už dostávame k cene, ktorá je v obchode ITya absolútne bezkonkurenčná a keďže s nimi spolupracujeme už niekoľko dlhých rokov, ich služby a produkty vám môžeme odporučiť. Beats Studio Pro sa štandardne predávajú za plne adekvátnych 399 €. Pokiaľ si ich, ale chcete vyskúšať, po kliknutí na tento odkaz ich získate len za 299 € s DPH. U ITya teda ušetríte krásnych 100 €, ktoré môžete investovať aj iným rozumnejším spôsobom. Netreba zabúdať, že Beats Studio Pro vám vydržia fungovať niekoľko dlhých rokov.

Beats Studio Pro sú vhodné pre iOS aj Android

Na slúchadlách Beats Studio Pro je absolútne fantastické to, že bez problémov spolupracujú ako s iOS (vrátane Siri) tak aj s operačným systémom Android. Nemusíte mať teda iPhone, aby ste si naplno užili všektych ich funkcie. Slúchadlá majú aj funkciu rýchleho párovania so všetkými zariadeniami, ktoré sú prihlásené pod vašim Google účtom. Taktiež podporujú užitočnú funkciu Nájsť.

A ak vás zaujíma výdrž batérie, tá je opäť mimoriadne dobrá. Ak si nezapnete ANC, bez problémov sa dostanete až na 40 hodín na jedno nabitie. Vďaka tomu sa vám bude s Beats Studio Pro veľmi pohodlne cestovať. A ak by ste ANC vyžadovali, s touto funkciou výdrž klesne na stále dostatočných 24 hodín. Samozrejmosťou je aj podpora rýchleho nabíjania. S funkciou Fast Fuel dostanete 4 hodiny prehrávania už za 10 minút na nabíjačke.

Prečítajte si tiež  Okuliare od Apple budú v budúcnosti pomáhať ľuďom so zrakovým postihnutím

Ak sa vám teda Beats Studio Pro zapáčili, u nášho partnera ITya.sk – centrum pre Apple ich po kliknutí na tento odkaz kúpite za 299 €. Na zariadenie sa samozrejme vzťahuje aj plnohodnotná 24 mesačná záruka. Ide o úplne nový kúsok. Okrem čiernej ich tiež môžete získať aj v elegantnej hnedej farbe. Rozhodnutie, ale nechávame na vás.

Môže ťa zaujímať
- Reklama -