Zakladateľ spoločnosti Microsoft, svetový líder a najbohatší muž sveta Bill Gates je veľmi vášnivým čitateľom s čím sa samozrejme vôbec netají. Za rok prečíta naozaj veľké množstvo kníh, no a následne ich veľmi rád odporučí aj nám ostatným. Bill Gates uverejňuje zoznam najlepších kníh na svojom blogu pomerne často, no tentokrát to urobil naozaj originálne! Na prezentáciu totiž použil medzi deťmi ale aj dospelými obľúbené LEGO!

Predvianočný zoznam

Bill Gates urobil predvianočný zoznám kníh, ktoré počas tohto roku prečítal a chcel by ich odporučiť aj nám naozaj originálne. Na svoju prezentáciu totiž nepoužil Microsoft World či klasické video, ale obľúbenú stavebnicu LEGO, pomocou ktorej bol stvárnený on sám ale aj knihy a ich obsah. Ide o naozaj kreatívny spôsob ako zaujať najmä mladých čitateľov. Zdá sa teda, že otec Windowsu začal vymýšľať a po naozaj vydarenom videu na Ice Bucket Challenge vytvoril ďalšie video, ktoré oslovilo masy. Čo poviete, páči sa vám? 🙂

- Reklama -

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.