O tom, ako sa vyšetrovatelia dostali do aplikácie Threema sme napísali tento článok. Komunikácia Mariána Kočnera je naozaj rozsiahla a kým by ste si ju celú prečítali, asi by to chvíľu trvalo. Našťastie však blbec.online vytvoril nástroj, ktorý rieši tento problém. Vďaka internetovej stránke môžete v komunikácii vyhľadávať podľa kľúčových slov. Je to jednoduché.

Brucho

Vyhľadávaci nástroj „Brucho“ alebo na obrázku „Bruucho“ je inšpirovaný klasickým Googlom a takisto prezývkou Mariána Kočnera. Čokoľvek sem napíše a v komunikácii sa to nachádzalo, okamžite vám to ukáže konkrétne správy. Ako môžete sami vidieť, Marián Kočner v Threeme spomínal aj „Apple“ alebo „iPhone“. Sám vlastnil jeden špeciálny kúsok z limitovanej edície „Bentley“ od výrobcu Golden Ace. Jeho fotografie sme zverejnili v tomto článku.

Samozrejme, na tejto internetovej stránke budete vyhľadávať úplne iné kľúčové slová ako tie, ktoré sme vám uviedli vyššie. Odporúčame vám napríklad mena rôznych politikov, politických strán, známych osobností a podobne. Budete prekvapení z toho, aké rôzne správy sa v Threeme objavujú.

"Brucho" - Pozrite si správy z Threemy Mariána Kočnera jednoduchým spôsobom.
"Brucho" - Pozrite si správy z Threemy Mariána Kočnera jednoduchým spôsobom.
„Brucho“ – Pozrite si správy z Threemy Mariána Kočnera jednoduchým spôsobom.
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.