Ak hľadáte kvalitné bezdrôtové slúchadlá, ktoré majú nie len špičkový zvuk, ale tiež funkcie ako aktívne potláčanie okolitých zvukov či dobrú výdrž batérie na jedno nabitie, Sony WF-1000XM4 by mohli byť pre vás skvelou voľbou. Toto zariadenie získate v zľave za super cenu a ponúkne vám toho minimálne rovnako, ak nie viac, ako drahšie AirPods. Takúto ponuku by bola veľká škoda nevyužiť.

Aby sme to upresnili, Sony WF-1000XM4 majú mimoriadne výkonné ANC, vďaka ktorému budete úplne odizolovaní od okolitého sveta. Hodí sa to vtedy, keď si budete chcieť naplno užiť tóny svojich obľúbených skladieb, ale aj vtedy, keď sa potrebujete sústrediť na niečo dôležité. Zariadenie tiež disponuje 6 mm meničmi a nerobí mu problém ani podpora Hi-Res audia. Je to skrátka ideálna voľba pre „audiofilov“. Čo však cena?

V čase uvedenia na trh sa Sony WF-1000XM4 predávali za 279 €, čím viacmenej konkurovali AirPods Pro prvej aj druhej generácie. Dnes ich, ale po kliknutí na tento odkaz kúpite za 215 €, vďaka čomu ich získate za extrémne výhodnú cenu. Na takúto ponuku môžete pri súčasných AirPods Pro 2 zabudnúť. Slúchadlá Sony WF-1000XM4 vám ponúknu rovnakú odolnosť voči vode vďaka norme IPX4 a tiež majú super výdrž batérie.

Sony True Wireless WF-1000XM4
Zdroj: Sony

Samotné nabíjacie puzdro síce zvládne nabíjať slúchadlá len na dobu 16 hodín, no samotné slúchadlá vydržia až 8 hodín na jedno nabitie. Dokopy tak máte plnohodnotnú 24 hodinovú výdrž, čo sa hodí nie len počas bežného pracovného dňa, ale aj napríklad pri dlhom cestovaní.

Sony WF-1000XM4 môžete navyše nabíjať aj bezdrôtovo alebo cez štandard USB-C, pričom už po 5 minútach budú mať dostatok energie na to, aby mohli prehrávať vaše obľúbené skladby na 1 celú hodinu.

Prečo si kúpiť práve Sony WF-1000XM4?

Sony True Wireless WF-1000XM4
Zdroj: Sony

A ak sa teraz pýtate, prečo si vybrať radšej Sony WF-1000XM4, ako AirPods Pro 2. generácie, odpoveď je jednoduchá. V prvom rade nie každý preferuje platformu od spoločnosti Apple a nemusí túžiť práve po AirPods.

V druhom rade pri kúpe Sony WF-1000XM4 čo to ušetríte a získate zariadenie, ktoré je plné technologických vychytávok. Po kliknutí na tento odkaz môžete mať slúchadlá za najlepšie ceny na Slovensku. Tak na čo ešte čakáte?

Nezabudnite tiež na náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Prečítajte si tiež  Elon Musk sa opýtal ľudí či chcú aby odstúpil z vedenia Twitteru a tí odpovedali ÁNO. Je to jeho konečná?
Môže ťa zaujímať
- Reklama -