Slováci milujú akčné filmy, ktoré sú plné napätia, bojových scén či prestreliek. Jedným z nich je aj Extraction s Chrisom Hemsworthom, ktorý v roku 2020 prilákal ku obrazovkám Netlixu ohromné množstvo divákov.

Bola by preto chyba, keby tvorcovia z filmu neťažili ďalej. Bývalý vojak Tyler Rake (Chris Hemsworth), z ktorého sa stáva žoldnier sa preto ukáže aj v ďalšom filme Extraction 2. Streamovacia služba naň práve zverejnila prvý dvojminútový trailer.

Pokiaľ ste teraz zmätení z toho, ako je to možné, keď Tyler Rake na konci prvého dielu umrie, odpoveď prináša samotná upútavka na diel druhý. V tej je vysvetlené, že išlo „len“ o klinickú smrť no hlavný hrdina nakoniec prežil.

Chris Hemsworth je vďaka tomu pripravený na ďalšiu porciu akcie, v ktorej uvidíme extrémne bitky, strieľanie do vrtuľníka, veľa ohňa či výbuchov atď. Pokiaľ máte tento štýl filmov radi, máte sa na čo tešiť.

Kedy bude Extraction 2 dostupný na Netflixe? 

V súčasnosti nemáme ohľadom filmu Extraction 2 príliš veľa informácií no Netflix aspoň prezradil, kedy bude k dispozícii pre všetkých divákov. Snímok by sa mal dostať na platformu už 16. júna 2023. Dá sa teda povedať, že už klope na dvere.

V Extraction 2 si zahrá okrem Chrisa Hemswortha aj niekoľko ďalších hercov, ako napríklad Golshifteh Farahani, Adam Bessa, Daniel Bernhardt a Tinatin Dalakishvili.

Rovnako tak je dôležité spomenúť, že vo filme uvidíme aj české hlavné mesto Praha, kde sa nedávno natáčalo viacero akčných scén. Máme sa teda na čo tešiť.


Tento článok vznikol aj vďaka internetovému obchodu Loopi.sk, kde nájdete kvalitné Apple príslušenstvo pre iPhone, Apple Watch, Mac, AirPods, AirTag a veľa ďalších. Na e-shope nájdete široký sortiment produktov v rôznych farbách a prevedeniach skladom, ktoré sú expedované do 24 hodín od zadania objednávky. Taktiež môžete zaplatiť veľmi jednoducho kartou ale aj cez Apple Pay, čo vám ponúkne vysokú bezpečnosť a tiež komfort.

Reklama

Nezabudnite tiež na náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Prečítajte si tiež  Netflix chystá jeden z najdrahších filmov v histórii. Bude mať hviezdne obsadenie
Môže ťa zaujímať
- Reklama -