Obdobie karantény nás všetkých donútilo ostať doma a možno sa aj tak trochu pustiť do niečoho, čo sme robili kedysi dávno. Áno, samozrejme, že myslíme o hraní hier. Vývojári populárnej Call of Duty, potešili fanúšikov, keď po 11 rokoch vydali Modern Warfare 2 Remastered. Dnes sa môžete pozrieť na to, ako dokázali hru prispôsobiť súčasným grafickým štandardom.

Call of Duty: Modern Warfare 2 Remastered.

Jedna z najznámejších hier, Call of Duty: Modern Warfare 2 sa dočkala pred niekoľkými dňami „znovuzrodenia“. Vývojári zapracovali na jej grafike a zmenili ju skoro na nepoznanie. Video nižšie vám ukáže, kam sa dokázala hra vydaná v roku 2009 za ten čas posunúť. Pokiaľ si ju chcete zahrať aj vy, momentálne je to možné len na hernej konzole PS4.

To však samozrejme neznamená, že sa nedostane aj na iné platformy. Už koncom apríla 2020 by mala byť dostupná aj pre PC a Xbox One. Čo sa týka MacOS, tak to zatiaľ nie je potvrdené. Na druhú stranu, pôvodná hra Call of Duty: Modern Warfare 2 bola od roku 2015 dostupná aj pre počítače od Apple. Pri Remastered verzii by to teda nemuselo byť ináč. Hoci tieto zariadenia nie sú primárne určené na hranie, pokiaľ máte výkonnejší model, môžete si dopriať trochu zábavy.

Tak čo hovoríte na tento šialený rozdiel, ktorý prišiel za 11 rokov? Samozrejme, že už aj v roku 2009 mala hra (na ten čas) vynikajúcu grafiku. Dnes by sme ju však očakávali skôr na mobilných zariadeniach ako na PC či hernej konzole. Tým, že jej však vývojári vdýchli druhý život, možno zažije ďalšiu vlnu úspechov. Cena hry sa pohybuje medzi 20-25€.

Prečítajte si tiež  Apple sa chystá na revolúciu vo svete robotiky. Môže to byť väčšia výzva ako Apple Car
Môže ťa zaujímať
- Reklama -