V poslednej dobe sa začína akási revolúcia v oblasti prepojenia smartfónu s automobilom. Jedným z prvých spoločností, ktoré predstavili riešenie integrácie svojho operačného systému do auta bola práve Apple. Dnes sa pozrieme ako najrýchlejšie rastúca automobilová značka predstaví Car Play vo svojom vozidle Sonata 2015!

Hyundai Sonata 2015

Aj napriek tomu, že Car Play tu už je nijakú tú dobu, zatiaľ ho prezentovalo len niekoľko luxusných automobiliek ako je napríklad Mercedes-Benz (v modeli „C“) či Ferrari (California). V následujúcom videu však môžme vidieť Hyundai Sonata, teda auto, ktoré je omnoho dostupnejšie. Z jedenásťminútového videa, je vyčlenených osem práve Car Play a jeho integrácií do vozidla. Pokiaľ vás nezaujímajú detaily o vozidle, pretočte si video na 3:45.

Prečítajte si tiež  iPhone 14 Pro má ďalší problém. Tentokrát je dôvodom CarPlay
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.