Caviar ponúka upravené PS5

Ruské klenotníctvo neprestáva prekvapovať. Hoci sa poväčšine zameriava na produkty od spoločnosti Apple, v poslednej dobe pracuje aj na iných zariadeniach. Dôkazom je upravená herná konzola PS5 s neštandardným dizajnom a označením „Golden Rock„, ktorý dokonalo opisuje vizuál.

Pokiaľ ste pravým pôžitkárom, máte radi neobvyklé veci a samozrejme si to môžete dovoliť, garantujeme vám, že podobné PlayStation 5 nebude mať nikto ďalší. Vznikne totiž iba jeden jediný kus.

Samotná úprava je doslova šialená a pripomína „skalnatý dizajn“, ktorý je odliaty z cca 20 kilogramov zlata (na každú stranu pripadá 10kg). Caviar opisuje konzolu ako majstrovské dielo, no v súčasnosti ešte tají cenu, ktorá je vzhľadom na množstvo použitého materiálu a náročnosť úpravy nepochybne vysoká. Podľa našich skromných odhadov to nebudú státisíce ale milióny dolárov.

Inšpiráciou pre návrh bola jedinečná geometria zlatej rudy, prispôsobená do elegantných obrysov skál. Pozornosti neunikol ani gamepad, ktorého povrchovú úpravu zveľadila krokodília koža a opäť množstvo zlata.

PlayStation 5 Golden Rock dnes existuje pravdepodobne len ako počítačová vizualizácia a čaká na svojho budúceho majiteľa, pre ktorého bude vyrobené. Skutočne je ťažké odhadnúť, či sa nájde niekto, kto do tohto klenotu zainvestuje, no pokiaľ áno, radi si pozrieme finálny výsledok. Viac si môžete prečítať na internetovej stránke Caviar.

Pozrite si fotografie v galérii a do komentára nám napíšte, či sa vám tento dizajn páči alebo nie. Za nás je to niečo výnimočné a netradičné, no úpravu si môže dovoliť len zopár vyvolených.

Prečítajte si tiež  Kúpte si PlayStation 5 za fantastickú cenu: Teraz sa v zľave oplatí
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.