Spoločnosť Apple pred pár mesiacmi predstavila AirPods Pro 2. generácie , ktoré si môžete na Slovensku kúpiť už za 264. Je to príjemná zľava v porovnaní s 299 €, ktoré sú stanovené za oficiálnu maloobchodnú cenu. My vám ale dnes ukážeme ešte lepšiu ponuku.

Reč však nebude o nových AirPods Pro 2. generácie , ale o generačne staších AirPods Pro 1. generácie. Áno, v niektorých detailoch sú o niečo horšie, no dizajn a väčšinu technológií majú medzi sebou rovnakú. AirPods Pro 2. generácie kúpite aktuálne za najvýhodnejšiu cenu tu.

- Reklama -

Aj preto stojí za zváženie zariadenie, ktoré prišlo na trh ešte v roku 2019 a drobnou modernizáciou (bola pridaná podpora MagSafe) prešlo v roku 2021.

Jeho cena totiž u maloobchodných predajcov, konkrétne na e-shope iPhoneGuru, štartuje už na čiastke 200 €, čo je v porovnaní s najlacnejšími AirPods Pro 2. generácie za vyššie zmienených 264 € stále veľmi výhodná čiastka. AirPods Pro kúpite aktuálne za najlepšiu cenu na Slovensku tu.

Oplatia sa viac ako AirPods 3. Stoja totiž rovnako 

Airpods 3 generácie v nabíjacom púzdre položené na modrom iPhone 13 od spoločnosti Apple
Zdroj: Unsplash / Vựa Táo

Pri takejto cene v podstate ani nedáva zmysel rozmýšľať nad AirPods 3. generácie, ktoré sa na Slovensku dajú kúpiť za 197,95 €. Nemajú totiž štuple, aktívne potláčanie okolitých zvukov a ani transparentný posluch. Toto všetko sú technológie, ktoré majú AirPods Pro 1. generácie v malíčku. AirPods 3. generácie kúpite aktuálne za najvýhodnejšiu cenu na Slovensku tu.

A ak by ste sa o nich chceli dozvedieť viac, prikladáme aj podrobnú recenziu spred dvoch rokov. Pokiaľ vás naopak zaujíma recenzia AirPods Pro 2 a ich porovnanie s AirPods Pro 1, viac sa dozviete v tomto článku.

Nezabudnite na kvalitný silikónový obal 

A keď už si svoje AirPods Pro 1. generácie objednáte, nezabudnite si ku ním kúpiť aj tento silikónový obal so skobou na Loopi.sk len za 9,99 €. Na výber je viacero farebných prevedení.

Loopi AirPods Pro silicone case
Zdroj: Loopi

Na záver len upozorníme, že AirPods Pro 1. generácie sa už nevyrábajú, takže v súčasnosti máte jednu z posledných šancí získať staršiu generáciu za rozumné peniaze. Skladové zásoby sa tesne pred Vianocami míňajú.

Nezabudnite tiež na náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Môže ťa zaujímať
- Reklama -