Spoločnosť Apple pred pár mesiacmi predstavila AirPods Pro 2. generácie , ktoré si môžete na Slovensku kúpiť už za 264. Je to príjemná zľava v porovnaní s 299 €, ktoré sú stanovené za oficiálnu maloobchodnú cenu. My vám ale dnes ukážeme ešte lepšiu ponuku.

Reč však nebude o nových AirPods Pro 2. generácie , ale o generačne staších AirPods Pro 1. generácie. Áno, v niektorých detailoch sú o niečo horšie, no dizajn a väčšinu technológií majú medzi sebou rovnakú. AirPods Pro 2. generácie kúpite aktuálne za najvýhodnejšiu cenu tu.

Aj preto stojí za zváženie zariadenie, ktoré prišlo na trh ešte v roku 2019 a drobnou modernizáciou (bola pridaná podpora MagSafe) prešlo v roku 2021.

Jeho cena totiž u maloobchodných predajcov, konkrétne na e-shope iPhoneGuru, štartuje už na čiastke 200 €, čo je v porovnaní s najlacnejšími AirPods Pro 2. generácie za vyššie zmienených 264 € stále veľmi výhodná čiastka. AirPods Pro kúpite aktuálne za najlepšiu cenu na Slovensku tu.

Oplatia sa viac ako AirPods 3. Stoja totiž rovnako 

Airpods 3 generácie v nabíjacom púzdre položené na modrom iPhone 13 od spoločnosti Apple
Zdroj: Unsplash / Vựa Táo

Pri takejto cene v podstate ani nedáva zmysel rozmýšľať nad AirPods 3. generácie, ktoré sa na Slovensku dajú kúpiť za 197,95 €. Nemajú totiž štuple, aktívne potláčanie okolitých zvukov a ani transparentný posluch. Toto všetko sú technológie, ktoré majú AirPods Pro 1. generácie v malíčku. AirPods 3. generácie kúpite aktuálne za najvýhodnejšiu cenu na Slovensku tu.

A ak by ste sa o nich chceli dozvedieť viac, prikladáme aj podrobnú recenziu spred dvoch rokov. Pokiaľ vás naopak zaujíma recenzia AirPods Pro 2 a ich porovnanie s AirPods Pro 1, viac sa dozviete v tomto článku.

Nezabudnite na kvalitný silikónový obal 

A keď už si svoje AirPods Pro 1. generácie objednáte, nezabudnite si ku ním kúpiť aj tento silikónový obal so skobou na Loopi.sk len za 9,99 €. Na výber je viacero farebných prevedení.

Loopi AirPods Pro silicone case
Zdroj: Loopi

Na záver len upozorníme, že AirPods Pro 1. generácie sa už nevyrábajú, takže v súčasnosti máte jednu z posledných šancí získať staršiu generáciu za rozumné peniaze. Skladové zásoby sa tesne pred Vianocami míňajú.

Nezabudnite tiež na náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Prečítajte si tiež  Toto je cena, za ktorú sa má predávať nový MacBook "pre každého"
Môže ťa zaujímať
- Reklama -