Leto je spojené s aktivitami, ktoré si radi natáčame na naše mobilné zariadenia. Niektoré situácie sú ale príliš rizikové a na ich zachytenie potrebujeme akčné kamery. Azda najlegendárnejšou značkou v tomto odvetví je spoločnosť GoPro, od ktorej si môžete zaobstarať špičkovú kameru Hero 10 Black. Okrem perfektných video vlastností sa pri nej dočkáte aj nízkej ceny.

Zatiaľ čo sa bežná odporúčaná predajná cena za toto zariadenie pohybuje na úrovni 529,00 €, vy môžete ušetriť až – 17 % a kúpiť si ju už za 437,00 €. Kamera vám vydrží niekoľko dlhých rokov a môžete ju pripevniť na prilbu, bicykel alebo okno vo vašom aute. Je to teda dlhodobá investícia, ktorá sa oplatí.

Čo dokáže GoPro Hero 10 Black? 

Majte pri tom na mysli, že rada kamier GoPro Hero 10 Black patrí medzi najoceňovanejšie na trhu. GoPro Hero 10 Black dokáže natáčať video až v rozlíšení 5,3 K, obsahuje dedikovaný čip GP2 s revolučnou rýchlosťou, či plynulé 4K nahrávanie pri 120 fps.

Spoľahnúť sa však budete môcť aj na profesionálnu stabilizáciu bez ďalšieho dodatočného príslušenstva či fantastické zábery s 8-násobným spomalením. Malou čerešničkou na torte je potom hydrofóbna kytka kamery, ktorá odpudzuje vodu a eliminuje odlesky šošovky, čím sa vyhnete degradácii obrazu.

Na záver len chceme pripomenúť, že v rámci SvetApple sme spustili bazár, ktorý sa už pomaly napĺňa inzerátmi. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz. Potrvá vám to sotva niekoľko sekúnd a zároveň máte šancu, že váš inzerát budeme zdieľať na našich sociálnych sieťach. Sleduje nás dokopy viac ako 40 000 ľudí. Tak na čo ešte čakáte?

Instagram Banner

Prečítajte si tiež  Qualcomm si brúsi zuby na čipy Apple Silicon. Čoskoro chce predstaviť výkonnejšie procesory
Môže ťa zaujímať
- Reklama -