Je ťažké uveriť, že už máme za sebou prvú polovicu roka 2021. Pokiaľ chcete pokračovať v oveľa produktívnejšom rytme, mali by ste si zaobstarať aj adekvátny softvér. Ten už dávno nestojí stovky či tisíce eur, ale sotva desiatky. Je jedno, či ho budete využívať na pracovné, súkromné alebo vzdelávacie účely. Hodí sa každému, kto ho dokáže využiť.

Internetový predajca Godeal24 vám v polovici roka 2021 prináša perfektnú akciu za prítomnosti výhodných zľavových kódov.

Niektoré programy môžete zakúpiť aj o 60 % lacnejšie a samotný Windows 10 (neskôr Windows 11) vás nebude stáť ani 8 €! Dopĺňame len, že ponuka je časovo obmedzená a tak by ste s ňou nemali váhať.

Špeciálna ponuka 

Zľava – 45 % na vybrané produkty s kódom: EBS45

Zľava – 60 % na vybrané produkty s kódom: EBS60

Nové produkty v predaji 

Prečítajte si tiež  Microsoft prestal predávať Windows 10. Vy si môžete kúpiť Windows 11 v šialenej akcii len za 9 €. Valentínsky výpredaj prináša aj ďalšie zľavy

Proces nákupu je jednoduchý a k dispozícii je viacero spôsobov platby, či už cez PayPal alebo kreditnú kartu. Doprava je samozrejme zdarma, pretože sa počíta len s aktivačným kódom, ktorý dorazí na váš e-mail. Všetky vyššie uvedené akcie a špeciálne zľavy sú časovo obmedzené a platia len do vypredania zásob. Ak teda chcete upgradovať softvér, nemali by ste s tým váhať.

V prípade akýchkoľvek otázok alebo problémov sa môžete obrátiť na zákaznícke služby Godeal24.com, ktoré sú vám neustále k dispozícii prostredníctvom e-mailovej adresy service@godeal24.com.

Môže ťa zaujímať
- Reklama -