Office 2021 je posledná generácia kancelárskeho balíka programov od spoločnosti Microsoft a pravdepodobne sa používa viac, ako ktorákoľvek iná desktopová aplikácia na svete. Jej štandardná cena však presahuje šialených 400 €. My vám dnes ukážeme predajcu, ktorý vám dá MS Office 2021 ale aj Windows 10 či Windows 11 za extrémne nízke ceny. Ide o originálne a doživotné licencie.

Aby sme dlho nechodili okolo horúcej kaše, na internetovej stránke Godeal24 kúpite najnovší MS Office 2021 už od 24,25 € alebo MS Office 2019 už od 22,50 €. Predajca navyše ponúka aj množstevné zľavy, pričom platí, že ak sa chcete podeliť s rodinou či priateľmi, jedna licencia posledného MS Office 2021 vás bude stáť iba 13,05 € / PC. V súčasnosti budete hľadať výhodnejšiu ponuku na našom trhu iba ťažko.

- Reklama -

Top výpredaj: Originálny MS Office 2021 od 13,05 €

Microsoft Office pre počítače MAC

Windows a Office zimný výpredaj
Zdroj: GoDeal24

Ak stále používate operačný systém Windows 7 alebo Windows 8, aktualizáciu na Windows 10 máte úplne zadarmo. Ak ste si ale kúpili nový počítač a zháňate operačný systém za najlepšiu cenu na Slovensku, najlepšou možnosťou je výber originálnej licencie. Zatiaľ čo sa starší Windows 10 Pro ešte stále predáva za stovky eur, vy ho môžete mať neuveriteľne lacno. Godeal24 vám v rámci výpredaja kancelárskych nástrojov pomôže vyriešiť všetky vaše problémy lusknutím prsta.

Najobľúbenejší Windows 10 Pro kúpite na tejto stránke len za 7,25 € a ak si kúpite Windows 10 Pro v dvoch kusoch, jedna licencia vás bude stáť 6,12 €. A to sa oplatí. Softvér si samozrejme aktivujete na diaľku a to za pomoci originálneho produktového kľúča, ktorý vám príde do e-mailu. Kúpa originálneho systému zabezpečí, že vaše zariadenie bude stále aktuálne a dostane špičkovú ochranu či zabezpečenie.

Časovo limitovaná ponuka: Originálny Windows 10 Pro od 6,12!

AŽ 62 % Zľava na balík Windows + Office (použite kód „GG62„)

Až 50 % zľava na ďalšie Windows produkty (použite kód GG50„)

Veľkoobchodný výpredaj: Windows OS a Microsoft Office

Okrem predaja Windowsu a Officu má Godeal24 v ponuke aj rôzne počítačové nástroje, ako napríklad Ashampoo PDF Pro 3, ktorý uľahčuje prácu s PDF rovnako ako Word. Taktiež tu nájdete rôzne nástroje na úpravu obrázkov, optimalizáciu systému a nástroje na čistenie, vďaka ktorým bude váš počítač plynulejší a praktickejší. Vyberte si praktický softvér s nástrojmi podľa svojich potrieb.

Najlepšie predávané programy pre PC

Vďaka vysokokvalitným produktom a profesionálnym službám získala spoločnosť Godeal24 hodnotenie 4,9 a 98 % spokojnosť na TrustPilot (nezávislá platforma pre používateľov na hodnotenie kvality služieb a produktov).

Dôvodom je celková kvalita nákupného zážitku a mnohé výhody, ktoré obchod ponúka: okrem možnosti vybrať si z mnohých originálnych produktov so zľavami až 90 % vám digitálne doručenie umožní získať softvér priamo na vašu e-mailovú adresu v priebehu niekoľkých sekúnd po nákupe. Je to veľmi pohodlný spôsob doručenia pre kupujúceho.

Godeal24 vám tiež ponúka Profesionálnu technická podporu 24/7 a doživotný popredajný servis. V prípade akýkoľvek otázok kontaktuje spoločnosť Godeal24 prostredníctvom e-mailovej adresy:service@godeal24.com.

Môže ťa zaujímať
- Reklama -