Kybernetický týždeň sa stal živnou pôdou pre ďalšie výhodné ponuky, ktoré ste nestihli počas Black Friday. Celosvetový predajca softvérových kľúčov Godeal24.com preto od dnešného dňa spúšťa akciu s názvom Cyber Week pričom najlepšie ponuky si pripravil práve na dnes.

V rámci Cyber Week výpredajov na Godeal24.com môžete získať exkluzívnu zľavu na Windows 10 Pro, ktorý si týmto spôsobom zaobstaráte len za 7 €. Aby toho nebolo málo, pokiaľ ho skombinujete s balíkom Office 2019 Pro, dokopy zaplatíte iba 30 €.

Do zoznamu sa tiež dostali aj nové produkty ako Windows 11 Pro a Office 2021, ktoré sú dostupné taktiež za zvýhodnené finančné čiastky. Vďaka dnešnému dňu a nasledujúcemu týždňu budete mať obrovskú šancu získať hodnotný softvér za mimoriadne nízke ceny. Nepremeškajte to.

Pokiaľ sa chcete dočítať o akcii Cyber Week viac, kliknite na tento odkaz.

Zvýhodnené ponuky, ku ktorým nepotrebujete zľavový kód 

Prekvapenie! Až – 50 % zľava na Windows s kódom: EGD50

Ďalšia možnosť ušetriť! Tieto tri produkty získate s – 62 % zľavou ⬇⬇. Kód kupónu je: EGD62

V prípade akýchkoľvek otázok alebo problémov sa môžete obrátiť na zákaznícke služby Godeal24.com, ktoré sú vám neustále k dispozícii prostredníctvom e-mailovej adresy service@godeal24.com.

Článok vznikol v spolupráci s godeal24.com. Ďakujeme za podporu.

 

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
ZDROJTlačová správa
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.