Ak dlhšiu dobu sleduješ scénu, asi ti neuniklo, že Samsung Galaxy S7 je v súčasnosti asi najväčším konkurentom pre iPhone 6S, korý už o 6 mesiacov nahradí iPhone 7. Do tej doby si ale oba spomínané smartfóny budú musieť prejsť niekoľkými testami. Blentec tento rok neurobil test, či iPhone 6S Plus vydrží mixér (pevnejšie telo asi poškodilo mixér tak to nedávali von 😀 ). Každopádne ani Samsung Galaxy S7 Edge sa k takémuto testu, ktorý Blentec robí každý rok nedostal. Postaral sa teda o to známy deštruktor TechRax.

Dá sa Samsung Galaxy S7 Edge rozmixovať? Ukážeme ti!

Už sme ti v minulosť písali články o tom ako sa dá rozmixovať napríklad taký iPhone 6 Plus. Telefón za takmer 1000 euro niekto vloží len tak do mixéra a potom ho zničí? Vážne? Prečo by to niekto robil? Nie je to lacná hračka a mnohí by zaň dali čokoľvek. Pravda je taká, že je to aj skvelý marketing. Kto by si predsa nepozrel to ako mixér zničí niečo, po čom túži len tak pre reklamu.

- Reklama -

Poslednou dobou už ale akosi reklama na mixér s názvom “Will it Blend” nevychádza a tak sa rozhodol istý “deštruktor” TechRax, ktorého už v redakcií svetapple.sk všetci dobre poznáme, že tieto bizarné testy zoberie do vlastných rúk a začal rovno s tým, že do mixéra položil najnovšiu vlajkovú loď od Samsungu.

Ten telefón rozmixoval doslova až na prach aj keď pravda, že nejaké nerozmixované časti predsa len ostali. Značná časť sa ale premenila na čierny prach čo potvrdzuje, že v tomto mixéry netreba zabúdať prsty keď sa zapína (kto by si zabúdal prsty v sklenenom mixéry však?).  Každopádne zrejme môžeme očakávať ďalšie podobné videá, kde určite uvidíme aj iPhone 6S, ktorý bude vystavený tomuto mixéru. Model 6 Plus zmizol v teste úplne a premenil sa na prach. Uvidíme, či sa TecRaxovi podari ukázať, či šlo alebo nešlo o podvod!

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.