Samsung ponúka jednu maličkosť, ktorú Apple nie a niektorí používatelia by ju isto ocenili. Ide konkrétne o IR senzor, vďaka ktorému je možné ovládať televízor, data projektor či iné zariadenia, ktoré sa pomocou technológie ovládajú priamo cez náš smartfón poprípade tablet. Aj napriek tomu, že Apple túto technológiu do iPhonu ani iPadu nemontuje, už čoskoro ju budú môcť využiť aj používatelia týchto zariadení! Všetko vďaka spoločnosti Phillips!

Phillips Pronto Peel

Spoločnosť Phillips sa rozhodla, že umožní používateľom iOS robiť presne to, čo môžu robiť aj používatelia niektorých Androidov. Predstavila totiž na prvý pohľad pomerne nenápadnú krabičku, ktorá však umožňuje ovládať množstvo zariadení vo vašej domácnosti. Obsahuje totiž IR senzor, ktorý rozosiela infračervené signály na základe tých, ktoré dostane cez bluetooth z vášho iPhonu. Vďaka tomu budete môcť už čoskoro ovládať televízor či iné zariadenie vo vašej domácnosti len pomocou jednoduchého dotyku na displej. Zdá sa teda, že večnému hľadaniu ovládača odzvonilo aj používateľom iOS, no nie? 🙂

- Reklama -
Phillips - svetapple.sk
Phillips – svetapple.sk

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.