Prednedávnom sme vás informovali o tom, že na Alze kúpite doposiaľ nedostupnú hernú konzolu PlayStation 5 spolu s dvoma hrami (FIFA 23 a GT7) len za 689 €, pričom obľúbené zariadenie od spoločnosti Sony je konečne skladom. Toto stále platí.

Teraz však predajca spustil akciu zameranú na spoločnosť Philips, vďaka čomu môžete získať široký sortiment zariadení za extra nízku cenu. Nás zaujal najmä špičkový televízor s obrovskou až 70″ uhlopriečkou, ktorého bežná cena sa pohybuje na úrovni 1 199 €. Ak však a Alze zadáte zľavový kód „VIANOCNETRHAKY15„, cena padne len na 993,65 €.

- Reklama -

Zariadenie má k dispozícii nielen krásny obraz, ale aj obľúbenú technológiu Ambilight TV, ktorá vám premieta za pomoci LED diódy farby priamo na stenu, na ktorej máte televízor zavesený. Zážitok zo sledovania filmov a seriálov je tak vďaka tomu špičkový.

Samozrejmosťou je vysoké 4K rozlíšenie či podpora inteligentných funkcií. Vďaka tomu si nemusíte kupovať Apple TV 4K za ďalších 138,9 €, aby ste si na TV Philips s označením „70PUS8007“spustili Netflix alebo HBO Max.

Alza má vo vysokej v zľave aj väčšiu 75″ televíziu od spoločnosti Philips

Phillips TV na Alze v zľave
Zdroj: Philips

Pokiaľ potrebujete ešte väčšiu televíziu a 70″ sa vám zdá málo, na Alze v zľave kúpite aj Philips 75PUS8007 so 75″ uhlopriečkou. Bežná cena tohto televízora sa pohybuje na úrovni 1 399 €, no vy ho môžete získať vo výhodnej zľave už od 1 087 €. V tomto prípade však budete uplatňovať kód „VIANOCNETRHAKY10„. My len doplníme, že v čase písania článku šlo o najvýhodnejšiu ponuku na Slovensku.

Nakoniec vás musíme upozorniť na to, že celá ponuka je však časovo limitovaná a bude trvať len do 18.12.2022, takže pokiaľ ju plánujete využiť, mali by ste sa poponáhľať.

Hľadáte nové Apple zariadenie? Skontrolujte náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple produkty. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Môže ťa zaujímať
- Reklama -