Pokiaľ máte radi moderné technológie a takto pred letom chcete vyskúšať niečo nové, máme pre vás dobrú správu. Hoci sú kvalitné drony pomerne drahými „srandami“, existujú modely so solídnou výbavou, ktoré viete získať za veľmi výhodnú cenu. Pekným príkladom je aj DJI Mini 2 SE, na ktorom po kliknutí na tento odkaz krásne ušetríte. Je to fantastická voľba.

Táto kvadrokoptéra disponuje vstavanou kamerou, ktorá vám natočí video až v 2,7K rozlíšení. Získate tak krásne zábery, ktoré nebudú vôbec roztrasené vďaka trojosovej stabilizácii obrazu. S DJI Mini 2 SE môžete samozrejme aj fotiť, pričom na tento účel vám poslúži 12 Mpx fotoaparát. Fantastickou funkciou je tiež režim panoráma, ktorý vám vytvorí nádherný záber vášho okolia.

Pokiaľ sa pozrieme na cenu tohto drona, tá sa vyvíja veľmi pozitívne. Už v čase uvedenia na trh bol pomerne lacný, pretože stál iba 349 €. Dnes ho, ale po kliknutí na tento odkaz získate už za 279 €, vďaka čomu krásne ušetríte. To za zariadenie s parametrami, akými disponuje DJI Mini 2 SE nie je vôbec veľa.

DJI Mini 2 SE
Droj: DJI

Tento dron sa môže pochváliť možnosťou vzletu až do výšky 4 kilometrov, pričom ovládať ho budete môcť až do vzdialenosti 10 kilometrov. DJI Mini 2 SE má tiež funkciu vzletu a pristátia a odolnosť voči vetru až do úrovne 5, takže mu nebudú robiť problémy ani menej priaznivé podmienky. Doba letu činí v tomto prípade veľmi dobrých 31 minút a maximálna rýchlosť drona dosahuje až 57 km/h.

Pokiaľ si teda chcete zalietať s dronom a natočiť nádherné zábery, DJI Mini 2 SE je pre vás ideálnou voľbou. Po kliknutí na tento odkaz ho môžete mať len za 279 €, čo je za takto dobre vybavenú kvadrokoptéru fantastickú cena. Tak na čo ešte čakáte?

Hľadáte nové Apple zariadenie? Skontrolujte náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 900 inzerátov na rôzne Apple produkty. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Prečítajte si tiež  AKTUÁLNE: Obľúbená streamovacia služba Slovákov zdražuje. Takéto budú nové ceny (+ obsah)
Môže ťa zaujímať
- Reklama -