Konečne je tu doba, kedy si kvalitný dron môže dovoliť skutočne každý. Tesne pred letným obdobím padol DJI Mini 3, ktorý je medzi Slovákmi extrémne populárny, do obrovského cenového zvýhodnenia, vďaka ktorému na jeho nákupe krásne ušetríte. Je to jeden z najlepších bežne dostupných dronov súčasnosti.

Kamera v DJI Mini 3 ponúka veľký 1/3″ CMOS snímač, ktorý disponuje duálnou natívnou citlivosťou ISO a podporuje aj natáčanie 4K HDR záberov vo vysokej kvalite. Jeho veľkou výhodou je hmotnosť len 249 gramov, ako aj vysoká rýchlosť až 57,6 km/h. Od ovládača sa dokáže dron vzdialiť na 6 kilometrov a doba letu dosahuje až 38 minút. To sú na tak kompaktné zariadenie vynikajúce hodnoty. 

Pokiaľ sa pozrieme na cenu, DJI Mini 3 nepatrí medzi najlacnejšie produkty, no to neplatí počas posledných dní. V čase uvedenia na trh sa dron predával za 579 €, pričom jeho cena neskôr klesla na 469 €. Teraz sa však dá získať ešte výhodnejšie. Po kliknutí na tento odkaz kúpite DJI Mini 3 len za 379 € u autorizovaného predajcu, vďaka čomu ušetríte ďalších 19 %! Ak teda máte záujem, radšej neváhajte. Akcia môže byť časovo obmedzená.

Dron DJI Mini 3 je samozrejme navrhnutý tak, aby disponoval všetkými potrebnými bezpečnostnými funkciami. V praxi to znamená, že s ním zvládne lietať profesionál, stredne pokročilý pilot ale aj úplne amatér. Stačí si to trochu natrénovať niekde na otvorenom priestranstve a dostane sa to do rúk úplne každému.

Súčasťou DJI Mini 3 je samozrejme presný GPS systém, vďaka ktorému budete po celý čas vedieť, kde sa presne nachádza. Dron má dokonca aj špičkovú stabilizáciu a počas letu ho nerozhodí vietor až do rýchlosti 10,7 m/s. So zariadením sa dá taktiež fotiť, pričom podporuje aj panoramatické zábery. Ak sa vám teda tento dron páči, po kliknutí na tento odkaz ho kúpite len za 379 €. A s nákupom by sme radšej neváhali, nakoľko tieto zariadenia sa tak často do zliav nedostávajú. Práve naopak si perfektne držia cenu.

Hľadáte nové Apple zariadenie? Skontrolujte náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 900 inzerátov na rôzne Apple produkty. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Prečítajte si tiež  AKTUALIZOVANÉ: Takto dopadol príbeh s mužom, ktorý dostal od Apple 60 iPhonov 15 Pro Max (1 TB) omylom
Môže ťa zaujímať
- Reklama -