Pokiaľ máte radi moderné technológie, vo vašej výbave by nemal chýbať kvalitný dron. Hoci bolo toto príslušenstvo kedysi šialene drahé, dnes sa dá kúpiť za rozumné peniaze. Hovoríme napríklad o drone DJI Mini 3 Fly More Combo, ktorý sa predáva za super ceny, o čom sa presvedčíte tu. Na jeho nákupe slušne ušetríte.

Dron DJI Mini 3 Fly More Combo je v našich končinách veľmi populárny nakoľko prináša perfektne stabilizované zábery vo vysokom 4K rozlíšení s podporou HDR. Používatelia sa tiež môžu tešiť na intuitívne ovládanie.

Čo sa týka ceny, tá sa už bežných predajcov pohybuje na úrovni 769 €. Ak však kliknete na tento odkaz, zobrazíte ponuky štartujúce na úrovni už 648 €. Dron DJI Mini 3 Fly More Combo má navyše v zľave hneď niekoľko slovenských predajcov vďaka čomu môžete krásne ušetriť. Stačí si len vybrať.

DJI Mini 3 Fly More Combo ponúka zaujímavú funkciu True Vertical Shooting, vďaka ktorej je možné otočiť obraz o 90 stupňov a natáčať zábery, ktoré sú ako stvorené pre obrazovky mobilných zariadení. Je to ideálne pre sociálne siete.

Zariadenie vám ponúkne pomerne veľký akumulátor s kapacitou až 2 453 mAh, vďaka čomu zvláda dron až 38 minút letu na jedno nabitie (s battery packom Plus je to až 47 minút). Vďaka tomu stihnete vytvoriť dosť záberov seba ale aj svojho okolia vo vysokej kvalite.

Vynikajúca výdrž je tu aj vďaka nízkej váhe drona, ktorá podlieza hranicu 249 gramov. Všetky videá, ktoré natočíte sa ukladajú na microSD kartu s maximálnou kapacitou 256 GB.

Veľkou prednosťou tohto drona je aj dosah ovládača. Zariadenie dokáže odletieť až do vzdialenosti 5 – 6 kilometrov bez toho, aby stratilo spojenie. Maximálna výška pre DJI Mini 3 Fly More Combo je potom 500 metrov.

Súčasťou drona je aj GPS a maximálna rýchlosť letu sa pohybuje až na úrovni 57 km/h. Pokiaľ si teda chcete túto technológiu vyskúšať, teraz na to máte perfektnú príležitosť.

DJI Mini 2 Fly More Combo je lacnejšia alternatíva 

Dji mini 2 fly more combo
Zdroj: YouTube / Milledge Austin (snímka obrazovky)

Pokiaľ si chcete vyskúšať dron no váš budget je obmedzený, kúpiť si môžete aj starší model DJI Mini 2 Fly More Combo, ktorý má taktiež možnosť natáčania do 4K pri 30 FPS a jeho váha je nižšia než 249 gramov.

Veľkou výhodou je tiež 31 minútová doba letu, ktorá bude stačiť väčšine používateľov na natočenie nádherných záberov. Je síce pravda, že ich kvalita bude v porovnaní s nástupcom o niečo nižšia no nebojte sa, nie je to žiaden dramatický rozdiel.

Prečítajte si tiež  Prečo je iPad Air M2 najlepší tablet pre vás v roku 2024?

No a cena? Tá oficiálne štartuje na úrovni 599 € no po kliknutí na tento odkaz môžete dron kúpiť aj za 549 €, čo je veľmi príjemná úspora. Rozhodnutie ale nechávame tak ako vždy na vás.

Nezabudnite tiež na náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Môže ťa zaujímať
- Reklama -