Blíži sa leto a spolu s ním aj tradičné zachytávanie zážitkov na rôzne kamery. Pokiaľ si chcete vyskúšať niečo nové, kúpte si jeden z najlepších dostupných dronov na trhu. Teraz sa oplatí. Kvadrokoptéra DJI Mini 3 ponúka jednoduché ovládanie, špičkovú kvalitu záznamu a dnes ju po kliknutí na tento odkaz kúpite za výhodnú cenu.

DJI Mini 3 sa môže pochváliť veľkým 1/3″ snímačom CMOS s duálnou natívnou citlivosťou ISO a technológiou HDR na úrovni čipu, vďaka čomu natočíte profesionálne 4K HDR zábery z dovolenky, výletu alebo športového podujatia. Váha tohto drona je len 249 gramov a jeho maximálna rýchlosť dosahuje až 57,6 km/h. Veľkou výhodou je aj dosah na úrovni 6 kilometrov od ovládača či dlhá doba letu, ktorá dosahuje veľmi príjemných 38 minút.

Čo sa potom týka ceny, drony sú z roka na rok dostupnejšie. Zatiaľ čo v minulosti išlo o predražené „hračky“, ktoré si kupovali prevažne profesionáli, dnes si ich môže dovoliť prakticky každý. DJI Mini 3 sa štandardne predáva spolu s ovládačom za 579 €, avšak v súčasnosti ho viete získať na Slovensku v zľave za oveľa príjemnejšiu sumu. Po kliknutí na tento odkaz ho kúpite len za 461 €, vďaka čomu krásne ušetríte. Získate pri tom zariadenie, ktoré má aj bezpečnostné funkcie. DJI Mini 3 je skrátka navrhnutý tak, aby sa s ním naučil lietať aj úplný amatér. Stačí vám len krátky tréning.

V tomto prípade budete mať k dispozícii aj presnú GPS polohu drona a aby toho nebolo málo, DJI Mini 3 je vybavený prvotriednou stabilizáciou obrazu a nevadí mu ani vietor až do rýchlosti 10,7 m/s. Samozrejmosťou je režim na zachytávanie fotografií či nádherných panoramatických záberov.

Je pre vás DJI Mini 3 moc drahý? Existuje ešte lacnejší model

Ak si chcete vyskúšať dron, no nechcete zaň platiť cez 460 €, spoločnosť DJI má pre vás ešte jeden model, ktorý vás môže zaujať technológiami, ale hlavne výhodnou cenou. Obľúbený model DJI Mini 2 SE je síce trochu horšie vybavený, no stále dokáže zachytiť nádherné scenérie a tým vám pomôže zvečniť zážitky.

Tento dron sa opäť pohybuje vo váhovej kategórii do 249 gramov a dokážete ho ovládať až do 6 kilometrov. Jeho výdrž batérie síce dosahuje o čosi slabších 31 minút, no aj to je slušná hodnota, ktorá bude stačiť drvivej väčšine pilotov. Častokrát si zábery vybavíte za 10 – 15 minút a zvyšok vám zostane do rezervy.

Prečítajte si tiež  Garmin Epix Gen 2 Sapphire kúpite v zľave za super cenu. Tieto inteligentné hodinky konkurujú Apple Watch Ultra

DJI Mini 2 SE je schopný natáčať video do 2,7 K rozlíšenia a spolieha sa na 1/2,3″ CMOS snímač. Bežná uvádzacia cena tohto drona sa pohybovala na rozumnej úrovni 349 €, avšak po kliknutí na tento odkaz ho kúpite v zľave len za 289 €. Je to skvelá voľba pre menej náročných pilotov alebo ľudí, ktorí s dronmi iba začínajú.

Hľadáte nové Apple zariadenie? Skontrolujte náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple produkty. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Môže ťa zaujímať
- Reklama -