Blíži sa leto a s ním aj zachytávanie našich výletov či dovolenkových zážitkov. Pokiaľ ste si chceli niekedy vyskúšať dron, teraz na to máte jedinečnú príležitosť. Extrémne kompaktný a zároveň technicky vyspelý DJI Mini 3 kúpite po zľave za výhodnú cenu. Jeho kvalitná kamera natočí tie najkrajšie zábery.

DJI Mini 3 je zariadenie s váhou do 249 gramov, ktoré je však schopné vytvoriť video na profesionálnej úrovni. Pomáha tomu aj 1/3″ snímač CMOS s duálnou natívnou citlivosťou ISO a technológiou HDR na úrovni čipu. Doba prevádzky drona je až 38 minút a dosah 6 kilometrov. Navyše sa s ním môžete rútiť rýchlosťou 57,6 km/h.

No a cena? Drony sú čoraz dostupnejšie, vďaka čomu si ich môžu vyskúšať široké masy ľudí. DJI Mini 3 minulý rok začínal na úrovni 579 €, avšak po kliknutí na tento odkaz ho môžete získať za 469 €. Vďaka tomu na jeho nákupe slušne ušetríte. Výrobca sľubuje, že dron je dostatočne bezpečný a ponúka viacero inteligentných funkcií, ktoré sú vhodné ako pre začiatočníkov, tak aj pre pokročilých používateľov.

Dron má samozrejme aj prvotriednu stabilizáciu obrazu a GPS. Rovnako vám ho vietor len tak ľahko neodfúkne, nakoľko je stabilný až do rýchlosti vetra 10,7 m/s.

Dron vám na niekoľko kilometrov poskytne aj dosah videa a čo je veľmi dôležité, okrem klasických fotiek s ním v špeciálnom režime zachytíte nádherné panoramatické zábery. Ak teda chcete začať s dronom, DJI Mini 3 je zrejme tá najlepšia možná voľba v pomere cena vs protihodnota.

DJI Mini 2 SE je ešte lacnejšia alternatíva 

DJI Mini 2 SE
Droj: DJI

Ak hľadáte na začiatok ešte niečo lacnejšie, ideálne od spoločnosti DJI, môžete si kúpiť aj dostupný dron Mini 2 SE, ktorý síce nie je tak technicky vyspelý, ako Mini 3, no rovnako vám ponúkne veľa zábavy a zachytíte s ním krajinu, ale aj svoje zážitky.

Jeho váha je opäť iba 249 gramov, čo je zhruba rovnako, ako váha jablka. DJI Mini 2 SE sa jednoducho používa a video prenesie až na vzdialenosť 6 kilometrov. Jeho súčasťou sú aj rôzne inteligentné režimy, pričom maximálna doba letu dosahuje až 31 minút. To je veľmi slušný údaj.

Platí to najmä pri pohľade na cenu, ktorá po kliknutí na tento odkaz štartuje už na úrovni 349 €. Oproti DJI Mini 3 teda môžete ušetriť viac ako 100 € a zároveň si užiť stále dostatočne kvalitné a stabilizované 2,7K video, ktoré je zachytené na 1/2,3″ snímač CMOS. Maximálne rozlíšenie pre fotografie dosahuje v tomto prípade 12 Mpx.

Môže ťa zaujímať
- Reklama -

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here