O zápase Elon Musk vs Mark Zuckerberg sa už niekoľko mesiacov na internete vedú siahodlhé debaty. To čo zo začiatku vyzeralo len ako vtipná výzva sa napokon môže pretaviť do extrémne lákavej reality. Vyzerá to totiž tak, že dvaja miliardári sa napokon skutočne stretnú v ringu. Nebude to, ale také, ako by ste možno očakávali.

Zatiaľ čo Mark Zuckerberg už niekoľko týždňov mlčí, Elon Musk nás v uplynulých dňoch zásoboval zaujímavými informáciami. Jednou z nich bolo napríklad to, že oficiálny stream bude prebiehať na sociálnej sieti X (bývalý Twitter), ktorú sám minulý rok kúpil za 44 miliárd amerických dolárov. Teraz však na svojom profile v rámci X doplnil ďalšie zaujímavé podrobnosti.

V prvom rade je to fakt, že celá udalosť bude riadená Muskovou a Zuckerbergovou nadáciou. Nebude tak za ňou stáť UFC. Druhá dôležitá informácia dopĺňa, že livestream bude možné sledovať aj na platformách Meta (Marka Zuckerberga). Musk teda nebude mať na X žiadnu exkluzivitu, no všetky zarobené peniaze z oboch streamov by mali putovať na dobrú vec.

Loopi Eco Case
Reklama

Keďže sa očakáva obrovský záujem zo strany verejnosti a tým pádom aj zaujímavý zárobok, podľa miliardára budú výťažky darované jednak americkým vojnovým veteránom a detským nemocniciam v Taliansku. Musk túto informáciu nezverejnil náhodou.

Vo svojom tweete totiž zdôraznil, že diváci sa majú tešiť na veľkolepú show, ktorá nebude prebiehať v modernom duchu. Celý zápas by mal pôsobiť tak, akoby ste sa pozerali na staroveký Rím. A ak si myslíte, že pôjde len o sofistikované CGI efekty, tak ste na omyle.

Elon Musk tiež prezradil, že už stihol komunikovať aj s talianskou premiérkou a ministrom kultúry, s ktorými sa dohodol na epickom mieste. Žeby Koloseum? Nechajme sa prekvapiť!

Nezabudnite tiež na náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Prečítajte si tiež  Oplatí sa kúpiť MacBook Air M1 v roku 2023? Počítač dnes zoženiete za menej ako 999 €
Môže ťa zaujímať
- Reklama -