3D tlačiarne sa stali dôležitými nástrojmi pre mnohých tvorcov, inžinierov, umelcov a dizajnérov. Pokiaľ si chcete túto technológiu vyskúšať aj vy, obľúbenou voľbou Slovákov je zariadenie Creality ENDER 3 V2. Ide o komplexnú 3D tlačiareň, ktorá ponúka veľký potlačový priestor s rozmermi až 220 × 220 × 250 mm. Poteší aj cenou.

Creality ENDER 3 V2 má špeciálne vyvinutú základnú dosku s krokovým ovládačom TMC2208, ktorá zabezpečuje tichú a plynulú prevádzku, pričom sa minimalizuje výskyt chýb pri tlači. Rovnako na tejto 3D tlačiarni nájdete aj zväčšený displej s prepracovaným ovládaním, ktorý umožňuje jednoduchšie a rýchlejšie nastavenie a riadenie tlače. Koľko ale takáto „sranda“ stojí? Ak očakávate cenu na úrovni vyšších stoviek eur, tak ste na omyle. ENDER 3 V2 totiž po kliknutí na tento odkaz zoženiete najlacnejšie už od 219,9 € s DPH! A to sa určite oplatí.

V 3D tlačiarni Creality ENDER 3 V2 nájdete aj jednoduchý spôsob výmeny filamentu (materiál, z ktorého sa tlačí) a jej základné balenie obsahuje všetko, čo budete na začiatku potrebovať. Nemusíte teda dokupovať žiadne doplnkové súčiastky alebo príslušenstvo.

Obrovskou výhodou tlačiarne Creality ENDER 3 V2 je aj možnosť tlače z PC alebo priamo z SD karty, čo môže byť pre niektorých používateľov jednoduchšie. Celkovo ide o zaujímavý a veľmi dostupný produkt, ktorého nákup neoľutujete. Len za 219,9 € si môžete vyskúšať 3D tlač aj vy. Najvýhodnejšie ponuky na nákup tlačiarne Creality ENDER 3 V2 nájdete na tomto odkaze.

Nezabudnite tiež na náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Môže ťa zaujímať
- Reklama -