3D tlačiarne sa stali dôležitými nástrojmi pre mnohých tvorcov, inžinierov, umelcov a dizajnérov. Pokiaľ si chcete túto technológiu vyskúšať aj vy, obľúbenou voľbou Slovákov je zariadenie Creality ENDER 3 V2. Ide o komplexnú 3D tlačiareň, ktorá ponúka veľký potlačový priestor s rozmermi až 220 × 220 × 250 mm. Poteší aj cenou.

Creality ENDER 3 V2 má špeciálne vyvinutú základnú dosku s krokovým ovládačom TMC2208, ktorá zabezpečuje tichú a plynulú prevádzku, pričom sa minimalizuje výskyt chýb pri tlači. Rovnako na tejto 3D tlačiarni nájdete aj zväčšený displej s prepracovaným ovládaním, ktorý umožňuje jednoduchšie a rýchlejšie nastavenie a riadenie tlače. Koľko ale takáto „sranda“ stojí? Ak očakávate cenu na úrovni vyšších stoviek eur, tak ste na omyle. ENDER 3 V2 totiž po kliknutí na tento odkaz zoženiete najlacnejšie už od 219,9 € s DPH! A to sa určite oplatí.

V 3D tlačiarni Creality ENDER 3 V2 nájdete aj jednoduchý spôsob výmeny filamentu (materiál, z ktorého sa tlačí) a jej základné balenie obsahuje všetko, čo budete na začiatku potrebovať. Nemusíte teda dokupovať žiadne doplnkové súčiastky alebo príslušenstvo.

Obrovskou výhodou tlačiarne Creality ENDER 3 V2 je aj možnosť tlače z PC alebo priamo z SD karty, čo môže byť pre niektorých používateľov jednoduchšie. Celkovo ide o zaujímavý a veľmi dostupný produkt, ktorého nákup neoľutujete. Len za 219,9 € si môžete vyskúšať 3D tlač aj vy. Najvýhodnejšie ponuky na nákup tlačiarne Creality ENDER 3 V2 nájdete na tomto odkaze.

Nezabudnite tiež na náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Prečítajte si tiež  iPhone 12 klesol na cenové dno. Kúpte si ho extrémne výhodne
Môže ťa zaujímať
- Reklama -