Len pred malou chvíľou sme vás informovali o príchode sitkomu Taková moderní rodinka na Netflix. Okrem neho si po novom môžete na HBO GO pustiť aj fantastický minuloročný film „Le Mans ’66 – Ford v Ferrari“, ktorý je plný akcie!

„Le Mans ’66 – Ford v Ferrari“ na HBO GO

Zdá sa, že kompetentní, ktorí sa starajú o obsah na streamovacích platformách robia všetko pre to, aby ste sa tu počas ťažkých pandemických časov ani na minútu nenudili. Ľudia ostávajú doma v oveľa väčšej miere ako predtým. Sledujú tak filmy a seriály, ktoré sú dostupné na Netflixe, Apple TV+ alebo HBO GO.

Na poslednú menovanú platformu teraz pribudol snímok „Le Mans ’66 – Ford v Ferrari“, ktorý mal kino-premiéru len minulý rok. V hlavných úlohách si tu zahrali mená ako Matt Damon, Christian Bale, Jon Bernthal a ďalší… O réžiu sa postaral James Mangold.

Toto 152 minútové dielo stvárňuje skutočný príbeh o tom, ako sa automobilový konštruktér Carroll Shelby (Matt Damon) spolu s britským jazdcom Kenom Milesom (Christian Bale) rozhodnú pomôcť automobilke Ford postaviť legendárne vozidlo, Ford GT40.

Dopredu ich tlačí túžba vyhrať jeden z najnáročnejších závodov na svete, 24-hodín Le Mans vo Francúzsku a poraziť tak vtedajšiu okruhovú jednotku, automobilku Ferrari.

Snímok dostal od viacerých kritikov veľmi vysoké hodnotenie, čo vypovedá o jeho kvalitách. Pokiaľ máte radi akciu, závody, autá a skutočné príbehy, určite si ho nenechajte ujsť!

Prečítajte si tiež  Facebook Messenger dostáva extrémne dôležitú novinku. Ku vášmu chatu sa už nikto nedostane
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.