Streamovacie platformy sa stali bežnou súčasťou našich životov. Čoraz menej sledujeme klasickú TV a radšej si pustíme Apple TV+, HBO GO alebo Netflix. Práve na poslednú menovanú službu teraz pribudol ikonický sitkom „Taková moderní rodinka“.

Taková moderní rodinka/ Modern Family je dostupný na Netflixe

Pokiaľ máte radi sitkomy a ešte ste nevideli ani jednu časť seriálu „Taková moderní rodinka„, je na čase to zmeniť. Doposiaľ bol dostupný len na HBO GO. S príchodom poslednej série však na nejaký čas zmizol a len prednedávnom sa opäť vrátil späť.

Teraz však dorazil rovno aj na ďalšiu platformu, ktorou je Netflix. Dostupné sú všetky diely z celkových 10. sérií. Na našom území môžete využiť anglický alebo poľský jazyk + české titulky. V tomto smer ťahá Netflix za kratší koniec oproti HBO GO, kde je aj český dabing.

Každý diel má cca 20-25 minút s tým, že celkovo vzniklo za 11 rokov natáčania až 250 epizód. Samotný sitkom a jeho účinkujúci získali hneď niekoľko ocenení Emmy. V zábavnom príbehu uvidíte, ako sa Jay Pritchett a jeho veľká rodina vysporiadajú s aktuálnym životom v „modernom“ Los Angeles.

Za nás sa jedná o skvelú rodinnú zábavu, pri ktorej strávite dlhé chvíle a takisto sa dobre zasmejete. Pokiaľ teda budete najbližšie uvažovať nad tým, čo by ste si mohli pustiť, Taková moderní rodinka je skvelá voľba, ktorou nič nepokazíte…

Prečítajte si tiež  Jason Sudeikis získal Zlatý glóbus za svoj herecký výkon v seriáli Ted Lasso
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.