Streamovacie platformy sa stali bežnou súčasťou našich životov. Čoraz menej sledujeme klasickú TV a radšej si pustíme Apple TV+, HBO GO alebo Netflix. Práve na poslednú menovanú službu teraz pribudol ikonický sitkom “Taková moderní rodinka”.

Taková moderní rodinka/ Modern Family je dostupný na Netflixe

Pokiaľ máte radi sitkomy a ešte ste nevideli ani jednu časť seriálu “Taková moderní rodinka“, je na čase to zmeniť. Doposiaľ bol dostupný len na HBO GO. S príchodom poslednej série však na nejaký čas zmizol a len prednedávnom sa opäť vrátil späť.

- Reklama -

Teraz však dorazil rovno aj na ďalšiu platformu, ktorou je Netflix. Dostupné sú všetky diely z celkových 10. sérií. Na našom území môžete využiť anglický alebo poľský jazyk + české titulky. V tomto smer ťahá Netflix za kratší koniec oproti HBO GO, kde je aj český dabing.

Každý diel má cca 20-25 minút s tým, že celkovo vzniklo za 11 rokov natáčania až 250 epizód. Samotný sitkom a jeho účinkujúci získali hneď niekoľko ocenení Emmy. V zábavnom príbehu uvidíte, ako sa Jay Pritchett a jeho veľká rodina vysporiadajú s aktuálnym životom v “modernom” Los Angeles.

Za nás sa jedná o skvelú rodinnú zábavu, pri ktorej strávite dlhé chvíle a takisto sa dobre zasmejete. Pokiaľ teda budete najbližšie uvažovať nad tým, čo by ste si mohli pustiť, Taková moderní rodinka je skvelá voľba, ktorou nič nepokazíte…

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.